OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-17%

Sky Hunter 2 L 128 - Дрон

Со Sky Hunter 2 летањето е позабавно, постабилно и повисоко! Може да сликате или снимате со вградената камера и да имате неверојатни видеа снимени од 150 метри висина. Карактеристики: - Камера:... Прочитај повеќе

5,999 ден 4,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2051Нема инфорамции
Со Sky Hunter 2 летањето е позабавно, постабилно и повисоко! Може да сликате или снимате со вградената камера и да имате неверојатни видеа снимени од 150 метри висина. Карактеристики: - Камера: камерата снима со 720p резолуција, а исто така може и да слика додека летате. Се поврзува преку Wi-Fi и а може да гледате преку инсталација на апликација за дронови како што се SYMA FPV или WiFi-UFO. - Headless опција: дронот се подесува да може да лета во која било насока без разлика која е неговата предна страна. - Дронот има вграден џироскоп со 6 оски што го прави дронот да лета доста стабилно дури и при ветар. - Има нова софтверска и хардверска технологија што ги игнорира сигналите од страна, односно ако летате заедно со други дронови нема да има никаков проблем при комуникацијата на далечинскиот управувач и дронот. - 3D Flip опција, дронот може да се превртува за 360 степени. - Има високо квалитетна Li-Po батерија 850mAh (беспрекинато летање до 10 минути) - Лета до 150 метри висина! - 2.4Ghz далечински управувач (кој користи 4 ААА батерии - не се вклучени) - LED светла за фантастична атмосфера - Димензии: 49 * 49 * 17 см Во пакетот добивате: - Sky Hunter 2 дрон - батерија - Wi-Fi Камера (без мемориска картица) - 2.4Ghz далечински управувач со специјален држач за смартфон - 1 сет пропелери - 1 сет браници за пропелери - 1 сет нозе за лесно слетување - 1 х штравцигер - 1 х упатство за употреба - 1 x кабел за полнење
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sky Hunter 2 L 128 - Дрон

5,999 ден 4,999 ден