OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Sencor SRC 135 - Будилник

Радио будилник Боја: бела/зелена LED дисплеј 1,5cm PLL FM радио Два аларми FM жична антена Аларм со 9 минутни одложувања Тајмер за спиење Димензии(W x D x H): 126 x 120... Прочитај повеќе

999 ден 699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10254Нема инфорамции
Радио будилник Боја: бела/зелена LED дисплеј 1,5cm PLL FM радио Два аларми FM жична антена Аларм со 9 минутни одложувања Тајмер за спиење Димензии(W x D x H): 126 x 120 x 50 Тежина: 310 g Резервна батерија за часовникот 1 x 3 V Тип CR2032(Батеријата не е вклучена) Напојување: AC 230V 50 Hz 2 години гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Sencor SRC 135 - Будилник

999 ден 699 ден