-71%Продадено

NewTech AK102S - Bluetooth звучник

Кратки карактеристики: - Поврзување: Безжично и жично - Интерфејс: Bluetooth v 4.2 - Јачина: 5 W - Далечина на сигнал: до 10 m - Време на слушање: 5 часа - Време на полнење: 2 часа - Батерија: 800 mAh - Поддржува: A2DP, ACRCP - Може да се користи со мемориска картичка (не е вклучена во пакетот) Димензии: 10 х 10 х 11 cm Пакетот содржи: 1 х Bluetooth звучник 1 х USB кабел за полнење 1 х Аудио кабел Звучникот има специјален простор каде што може да го поставите вашиот телефон.

999 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата