OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%

Мини блутут контролер

Боја: бела Материјал: PC + ABS Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени) Време на работа: 300 часа Опсег: 10 метри Безжичен протокол: Bluetooth 3.0 Систем за поддршка: Android /... Прочитај повеќе

449 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1466Нема инфорамции
Боја: бела Материјал: PC + ABS Батерија: AA 1.5V x2 батерии (не се вклучени) Време на работа: 300 часа Опсег: 10 метри Безжичен протокол: Bluetooth 3.0 Систем за поддршка: Android / IOS / PC Процесор: ARM968E-S Core Континуирано време на играње: околу 40-120 часа Пакетот вклучува: 1x VR контролер за контрола на игра (без батерија) 1x Упатство за корисникот
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини блутут контролер

449 ден 249 ден