OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-65%

Караоке микрофон

Ви го претставуваме новиот КАРАОКЕ микрофон!!! Овој модел на караоке микрофон има интегрирано звучници и е идеален за караоке. Микрофонот може да го поврзете преку Bluetooth и со тоа претставува совршен... Прочитај повеќе

1,399 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра karaokemikrofonНема инфорамции

Ви го претставуваме новиот КАРАОКЕ микрофон!!!
Овој модел на караоке микрофон има интегрирано звучници и е идеален за караоке. Микрофонот може да го поврзете преку Bluetooth и со тоа претставува совршен микрофон за забава со Вашето друштво.

Музика можете да се пушти и преку флеш меморија затоа што поседува USB слот.

Исто така музика може да пуштате и преку Micro SD картичка бидејќи во самиот микрофон имате слот за мемори картичка.

Караоке микрофонот поседува и ФМ радио, и може да ги слушате Вашите омилени радио станици.

Кабелот за полнење ведно претставува и антена за ФМ радиото.

Микрофонот поседува Li-ion батерија со капацитет 2600mah.

Јачината на звучникот е 2x3w. Караоке микрофонот поседува и опција за подесување на звукот и ЕХО!

Микрофонот се полни 2 часа.

Едно полнење на батеријата обезбедува 6 часа користење на микрофонот.

Караоке микрофонот се полни преку USB кабел.

Во комплетот добивате микрофон, кабел за полнење и кабел за поврзување на микрофонот со други уреди.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Караоке микрофон

1,399 ден 499 ден