OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-60%

Power Bank 10400 mAh Pink

Екстерен безжичен полнач POWER BANK со јачина од 10400 mAh и е со еден USB порт. Доаѓа во пакет со Android USB кабел. Подржува секаков вид смарт уреди (телефони, таблети и... Прочитај повеќе

490 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Power Bank 10400 mAh2Нема инфорамции

Екстерен безжичен полнач POWER BANK со јачина од 10400 mAh и е со еден USB порт. Доаѓа во пакет со Android USB кабел.

Подржува секаков вид смарт уреди (телефони, таблети и сл.)

Уникатниот и мал дизајн овозможува да го носите со себе каде и да одите.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Power Bank 10400 mAh Pink

490 ден 199 ден