OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното... Прочитај повеќе

1,799 ден 599 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7722Нема инфорамции
Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а работи со приклучок во местото за запалка, камерата има вградена камера која и дозволува да работи неколку минути во случај на губење контакт. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот. Кратки карактеристики: - Сензор: HD CMOS sensor - LCD дисплеј: во боја, 2.6 инчи - Леќа: фиксирани леќи 100 степени - Ноќно снимање: инфраред ноќно светло - Слика: JPG формат, Full HD 1080 - Аудио: Вграден микрофон и звучник - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB Пакетот содржи: - Advanced FHD камера - Кабел за полнење за во автомобил - USB кабел - Вакумски држач - Упатство Гаранција: - 3 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Advanced FHD - Камера за во автомобил

1,799 ден 599 ден