• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Со попуст

  Бои

  Бои

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја:

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја

  Бои

  Поврзување

  Конектор

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Sencor Online Акција

  Sencor SBS 2507 - Телесна вага

  Од Sencor

  Стаклена површина за лесно чистење.Појачано стакло (6 mm)Ултра тенок дизајн (18 mm)Издржува тежина до 150 kg (сензитивност на 100 g)Автоматско уклучување при застанување на вагата.Веднаш при завршувањето на мерењето, измерената тежина останува на екранот уште 10 секунди.Голем LCD дисплеј (69 x 31 mm).Две различни мерни единици (kg/lb).Индикатор за батерија.Автоматски се исклучува кога не се користи.Батерија: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)Димензии: 300 x 300 x 18 mm  1,149
  925 ден.

  Додади

  Sencor SVC 730 - Правосмукалка

  Од Sencor

  Eфикасен мотор од 800W Класа на потрошувачка на енергија: AКласа на чистење на тепих: CКласа на цврстина на чистење на подот: AКласа на повторна емисија на прашина: CНиво на бучава: 76 dBЦиклонски систем за совршено одвојување на прашина од воздухТелескопска цевка од не'рѓосувачки челикH.E.P.A филтер за перење кој може да се мие5 нивоа системи за филтрирање2 места за паркирање за подната млазницаПредно тркало обложено со гума за полесно движењеДолжина на кабелот за напојување 5 m (ефективен радиус 6,5 m)Автоматско намотување на кабелотСад за прашина кој може да се переЕлектронско регулирање на моќностТермички осигурувач кој го штити моторот од прегревањеУниверзална подна млазница со продолжена четкаДобивате: млазницата, четка за тапацирВолумен на садот за прашина: 1,5 лДимензии (должина × ширина × висина): 410 × 280 × 260 mmТежина: 5,8 кг  4,550
  3,999 ден.

  Додади

  Sencor SBS - Телесна вага

  Од Sencor

  Ултра тенок дизајн (20 мм)Стаклена површина за лесно чистењеЗаштитно стакло (6 mm)Екстремно голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)BMI функцијаBMR функцијаМеморија за 12 кориснициТежина до 150 кгОпција за избор на мерни единици (kg / lb)Слаба батерија и индикатор за преоптоварувањеАвтоматско исклучување при неактивен режимФункција за заклучување на податоци за попрецизно мерењеИзвор на напојување: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)Мерење на телото од страна на БИА Принцип:-Масни%-Хидратација на телото%-Пресметајте го потребното количество калории по ден-Функција за автоматско вклучување (тежи веднаш кога скалата се активира)2 години гаранција  1,190
  915 ден.

  Додади

  Sencor SHD 6400 - Фен

  Од Sencor

  Компактен фен за патувањеРачка која се преклопуваКуќиште од мек материјалПроменлива волтажаВклучен е насочувач за воздухМожност за закачувањеРаботи на напон од: 230 V, 50-60 HzМоќност од : 850 W2 години гаранција  720
  640 ден.

  Додади

  Sencor SHD 6600 - Фен

  Од Sencor

  2 брзини3 нивоа на температураВклучен е насочувач  за воздухГумирана рачкаМожност за закачувањеТермостатРаботи на напон од: 230 V, 50-60 HzМоќност од : 2000 WДолжина на кабел:2.6м2 години гаранција  1,200
  1,060 ден.

  Додади

  Sencor SSI 2027 BL - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Површина за пеглање од нерѓосувачки челикМоќност од: 1600W max3 вида на пареаКонтрола на температуратаОпремена со функција на пареаОпција за самочистењеТранспарентен резервоар за вода-200млИндикаторско светлоРаботи на напон од: 230 V, 50 Hz,Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99ммТежина: 0,65кг2 години гаранција  1,030
  910 ден.

  Додади

  Sencor SKS 4004 - Кујнска вага

  Од Sencor

  Дигитална кујнска вагаБоја: белаПластичен сад со зафатнина до 2000млПрегледен ЛЕД дисплејКалено стакло 4ммСензори осетливи на допирМожност за мерење до 5кгЛесно чистењеПодесување за мерење во кг или млФункција – Tara2 години гаранција  1,220
  1,100 ден.

  Додади

  Sencor SNB - Нутри блендер

  Од Sencor

  Oвој блeндер е идеален за правење супи, храна за бебиња, сосови, коктели и многу други јадења.Може да се мие во машина за садовиВисококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниумДолжина на приклучен кабел : 1.2 mВолумен на садот: 0,5 lТивка работа (SilentPower)Лесен е за одржувањеМоќност на моторот (max): 1000 WРаботи на напон од: 220-240 V,50-60Hz2 години гаранција  4,330
  3,899 ден.

  Додади

  Sencor SSI 5420 - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Специјална површина за пеглање керамикаПроменлива контрола на температурата3-начина за пареаВертикална пареаОпремена со функција на пареаОпција за самочистењеЗаштита од протекувањеТранспарентен резервоар за вода-260 mlДолжина на кабел: 1,9 мИндикаторско светло за постигната температура230 V, 50 Hz, 2 200 WДимензии (Ш x В x Д): 298 x 152 x 128 mmТежина: 1,2 кг2 години гаранција  1,390
  1,230 ден.

  Додади

  Sencor SVC 190 - Рачна правосмукалка

  Од Sencor

  Боја: црнаНепрекинато работење: 15 минЗа суво и мокро усисувањеФилтер што може да се миеИндикатор за светло за полнењеБаза за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)Ниво на бучава 80 dBВлезна моќност 45 WДимензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm2 години гаранција

  210 ден.

  Додади

  Sencor SBL - Smoothie блендер 500W

  Од Sencor

  Садот што се користи за блендирање, се користи и како шише за траспорт.Не пропушта течностЛесен за чистење: шишето, сечилото и капакот може да се перат во машина за садовиВо комплетот добивате едно шише од 0.6л и едно од 0.3л кои се отпорни на удари и пластиката е не токсична (BPA Free TRITAN)Пулс опција при блендирање за поголема ефикасностВисоко квалитетно не'рѓосувачко сечило со титаниумска обвивкаВграден безбедносен механизамМоќност: 500 WНапон: 220-240V, 50-60Hz  2,220
  1,960 ден.

  Додади

  Sencor SEP 300MIC - Слушалки

  Од Sencor

  Мали слушалки со микрофон и одличен квалитет на звук. Мали и практични за секаква намена со кабел кој не се заплеткува.

  340 ден.

  Додади

  Sencor SHD 108VT - Фен за коса

  Од Sencor

  - Моќност: 2000W - Загарантирано помека и посјајна коса - Побрзо сушење на косата - Редукција на статичен електрицитет - Превенција од оштетување на косата - 2 Промеенливи брзини - 3 температурни подесувања - Копче за ладно дување - Со јамка за закачувањеДобивате: - Насочувач на воздух - Дифузер за поголем волумен(12.8 дијаметри) - Должина на кабелот: 1.7 m - Димензии без насочувачот за воздух: 215 x 89 x 278 mm - Димензии со насочувачот за воздух: 270 x 89 x 278 mm - Димензии со дифузер: 285 x 128 x 278 mmTeжина: 920 гр

  150 ден.

  Додади

  Sencor SBG 3050SS - Скара/Тостер

  Од Sencor

  Лесен и портабилен3 опреративни позиции ( затворен, отворен на 90 сетепени и отворен на 180 степени)Не леплива површинаДимензии на: 23.5 x 22.5 смМоже да се готви без додавање на маслоСветлосни индикатори за топлинаИзолирани рачки од топлинаМоќност: 1800 WДолжина на кабелот за струја: 75 cmДимензии: 315 x 312 x 140 мм

  670 ден.

  Додади

  Sencor SWK 1501GR - Електричен бокал

  Од Sencor

  360° ротирачки конекторИнтегриран грејачМаксимален капацитет 1.5 литриПриклучна сила: 2000 WПостоље со место за сладирање на кабелотВисоко квалитетна метална плочаФилтер за бигоротИндикатор за нивото на вода од двете страниПрозор за нивото на водатаАвтоматско или мануелно иклучувањеЗаштита од прегрејување кога апаратот е вклучен без водаАвтоматско исклучување при вадење од постољеАвтоматско исклучување кога водата е загреанаOn/off прекинувач2 години гаранција

  110 ден.

  Додади

  Sencor SHM 5330 - Миксер со сад

  Од Sencor

  Миксер со садПриклучна сила: 300 WПрекинувач со 5 позицииПрекинувач за турбоОдвоена типка за исфрлање на додатокотХромирани маталки Голем сад кој сам се движиДодатоци погодни за во машина за садовиРаботи на напон од:230 V, 50 Hz2 години гаранција

  280 ден.

  Додади

  Sencor SMS 2001 BK - Машинка за бричење

  Од Sencor

  Две глави за бричењеСамоостречки ножеви за сечењеВреме за полнење: 8 часаВреме за работа: 45 минутиТивок режим на работаИндикаторско светло за полнењеВградена NiMH батеријаОтстранлива глава за полесно чистењеНелизгачка рачкаВклучени додатоци:-кабел за полнење,-заштитен капак,-четка за чистењеЈачина: 2WНапојување: 100- 240 V, 50/60 Hz2 години гаранција

  110 ден.

  Додади

  Sencor SHB 4450WH - Рачен блендер Сет

  Од Sencor

  Спецификации:- Active Speed Button Технологија- TITANIUM 6 Сечиво- Екстра тивок 800 W Мотор- Контрола на брзина- Ергономична рачка- Челичен приклучок кој блендира и жешка храна- 800ml сад за пасирање со капак- 500ml сецко со челично сечило и капак- Должина на кабел: 1.2 m- Боја – Бела- Тежина – 1,9 kg- Гаранција 2 години

  410 ден.

  Додади

  Sencor SSI 2400GR - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Спецификации:- Моќност 1,300 W- Керамичко дно за пеглање- Лесен за полнење, транспарентен канистер за вода (180 ml)- Контрола на температура- Self-cleaning систем за отсранување на остатоци- Опција за вертикално пуштање на пареа- Турбо пареа- Копче за прскање- Индикаторски светла за контролите- Крајот на кабелот спречува виткање и заплеткување- Контејнер за полнење- Должина на кабел: 1.9 m- Димензии (Д×Ш×В): 298 × 128 × 152 mm- Тежина: 1.2 kg- Непрекината пареа: 8-15 g/min- Боја – зелена- Гаранција 2 години

  90 ден.

  Додади

  Sencor SEG 710BP - Апарат за варење јајца

  Од Sencor

  Капацитет за 7 јајца3 нивоа на готвење: меки, полу-варени и тврдиЕргономски дизајн, лесен и едноставен за чистењеВграден електронски тајмер со звучен сигналЗаштита од прегревањеКопче за уклучување/исклучување со светлосен индикаторНапон: 220-240V~50 HzМоќност: 320-380 WГаранција: 2 години  1,020
  899 ден.

  Додади

  Sencor SHI 131 - Керамичка преса за коса

  Од Sencor

  Турмалинска технологија комбинирана со керамиччка површина за мазна коса. Температура до 200 степени.PTC технологија за брзо загревањеLED индикаторно светлоНе дозволува оштетување на косата Кабелот се врти 360° за полесно користење и одбегнување на оштетување.Моќност 40 W Димензии на површината на која може да пеглате: 90 x 24 mm Димензии на пеглата: 260 x 30 x 35 mm Гаранција 2 години  620
  560 ден.

  Додади

  Sencor SSM 9300 - Тостер 3 во 1

  Од Sencor

  Тостерот 3 во 1 е повеќенаменски и може да подготви четири триаголни сендвичи, месо на скара или вафли. Се состои од 3 отстранливи плочи за печење сендвичи, печење на скара или вафли.Кaрактеристики:Автоматска контрола на температурата.Лесно се чистат површините за печење.Плочите имаат нелеплива на површини за печење.Опција за вертикално складирање.Безбедносен осигурувач.Должина на кабел - 75 см.Влезна моќност 700 W.Димензии: 230 х 230 х 95 мм.Тежина: 1,45 кг.Гаранција: 2 години  2,255
  1,999 ден.

  Додади

  Sencor SJE 1055SS - Соковник

  Од Sencor

  Моќност: 800 WАвтоматско одделување на остатоците во сад со капацитет од 1.6 л2 брзини (10,600 rpm / 12,600 rpm)Сад за сок со капацитет од 0.75 лШирока цевка за ставање на овошје (75 mm)Целосна заштита од прегревање и погрешна работа:- Моторот се вклучува само ако соковникот е точно склопен.- Автоматски се исклучува ако капакот се отстрани.- Автоматски се исклучува ако моторот се загрее повеќе од нормално.Соковникот располага со не-лизгачјка подлога.Должината на кабелот за струја е 1.2 mДимензии: 280 × 170 × 390 mm  3,670
  3,230 ден.

  Додади

  Sencor SJE 741 SS - Соковник

  Од Sencor

  Модерен и компактен дизајнШирока цевка за ставање овошје (65 mm)Автоматско одделување на остатоците во сад со капацитет од 1.2 лТранспарентен капак за добра видливос на целосниот процес на цедење.Моќност: 400 WЦелосна заштита од прегревање и погрешна работа:- Моторот се вклучува само ако соковникот е точно склопен.- Автоматски се исклучува ако капакот се отстрани.- Автоматски се исклучува ако моторот се загрее повеќе од нормално.2 брзини (1st speed = 11000 rpm, 2nd speed = 13000 rpm)Соковникот располага со не-лизгачјка подлога.Должината на кабелот за струја е 1,2 mDimensions (length x width x height): 175 x 250 x 285 mmГласност: 85 dB (A)  3,040
  695 ден.

  Додади

  Sencor SBR 1031 WH - Апарат за леб

  Од Sencor

  Апарат за печење леб со целосно автоматизирани процеси.Апаратот освен за леб може да се користи за торти, џемови, багети, крофни, итн.12 возможни програми за печење, со специјална програма за готвење на џем и мармалад.Брза програма за печење леб (90 минути)Опција да се додаваат при печење: јаткасти плодови, семиња, суво овошје итн. Опцијата дава до знаење со звучен сигнал кога треба да се стават додатоците.10-часовен тајмер за одложено печење.LCD дисплеј со сина светлина, на кој се прикажува времето преостанато за готвење и се користи за одбирање на опциите. Максимална тежина на лебот: 900g (може да се направи леб од 450g, 700g или 900g)20 минутна меморија во случај да снема струја, по доаѓањето на струјата апаратот ќе продолжи со приготвување каде што застанал.Две нивоа на печење на лебот (мек/крцкав).Апаратот располага со не-лизгашка подлога.Како додатоци добивате: рецепти, сад за мерење, лажица за мерење и кука полесно вадење на лебот од садот за приготвување.Моќност: 480-580 WДолжина на кабелот за струја: 1 mДимензии: 276 x 280 x 320 mm  4,999
  3,999 ден.

  Додади

  Sencor SWK 1800 WH - Електричен бокал

  Од Sencor

  Капацитет на бокалот: 1,8 лОтстранлив филтер за нечистотија (лесен за миење).Простор за чување на кабелот уредно.Загревање од базата прикриена со не 'рѓосувачки челик.Капакот се отвара лесно со притискање на копче кое е дел од рачката.Целосна заштита:• Заштита од прегревање ако бокалот е уклучен без вода.• Автоматско исклучување кога бокалот ќе се тргне од базата.• Автоматско исклучување кога водата ќе зоврие.Кабелот се врти 360 степени за заштита од оштетување.Апаратот може да се користи од особи кои имаат проблеми со слухот (има индикатори на светла при самата работа)Моќност: 2000 W  1,070
  942 ден.

  Додади

  Sencor SCG 1050WH - Електрична мелница за кафе

  Од Sencor

  Овој апарат е погоден за мелење цели зрна кафе, зачини како и разни семиња.Може да сомеле до 50 грама зрна кафе од кои можете да направите дури 10 шољи вкусно кафе !Добивате : - Сечила од нерѓосувачки челик. - Прилагодливост на нивото за мелење - Безбедносно копче кое осигурува лесно управување - Нелизгачки ногарки кои обезбедуваат сигурно и стабилно мелењеНапон: 220-240 V, 50/60 HzМоќност: 150WБучава: 83dbДолжина на кабел за струја: 50 смДимензии: 104 x 104 x 182 ммТежина: 760 гр  1,080
  950 ден.

  Додади

  Sencor SHB 4310 - Сецко

  Од Sencor

  Пригоден за сецкање овошје, зеленчук, месо и други видови на храна. - Сечило од нерѓосувачки челик - Капацитет на пластичен сад: 650ml - Гумена подлога која оневозможува лизгање и може да се користи како капак за чување на храната во фрижидер - Ергономичен дизајн - Безбедносен прекинувач - Моќност: 300W  1,650
  1,450 ден.

  Додади

  Sencor SCE 5000 BK - Кафемат

  Од Sencor

  Направете дури до 14 шолји филтрирано кафе наеднаш! - Опција за правење чај - Капацитет на сад за вода: 2.1L - Моќност: 900 W - Грејач за складирање на топлина - Кафе филтер за перење што може да се мие - Обележување на нивото на водата - Стаклена чашка за кафе - До 14 шолји кафе - Лесен за употреба - Димензии на пакувањето (во милиметри): 240 x 230 x 362 mm - Tежина: 1,80 кг  2,380
  1,799 ден.

  Додади

  Sencor SHS 7603 - Фигаро

  Од Sencor

  - 2 Нивоа на температура - Дијаметар: 19 мм - Светло за индикација - Излезна сила: 13W  930
  820 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје