• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Бои

  Бои

  Боја

  Боја

  Боја

  Бои

  Боја

  Боја:

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја

  Бои

  Поврзување

  Конектор

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Sencor Online Акција

  Sencor SHD 40G - Фен

  Од Sencor

  Моќност: 1200 W2 нивоа на дување:нежно дување со ниска температура силно дување со висока температураТивок моторАнти-бактериска површинаЈамка за закачувањеТермална заштита од прегревање  720
  550 ден.

  Додади

  Sencor SBS 2507 - Телесна вага

  Од Sencor

  Стаклена површина за лесно чистење.Појачано стакло (6 mm)Ултра тенок дизајн (18 mm)Издржува тежина до 150 kg (сензитивност на 100 g)Автоматско уклучување при застанување на вагата.Веднаш при завршувањето на мерењето, измерената тежина останува на екранот уште 10 секунди.Голем LCD дисплеј (69 x 31 mm).Две различни мерни единици (kg/lb).Индикатор за батерија.Автоматски се исклучува кога не се користи.Батерија: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)Димензии: 300 x 300 x 18 mm  1,149
  790 ден.

  Додади

  Sencor SVC 730 - Правосмукалка

  Од Sencor

  Eфикасен мотор од 800W Класа на потрошувачка на енергија: AКласа на чистење на тепих: CКласа на цврстина на чистење на подот: AКласа на повторна емисија на прашина: CНиво на бучава: 76 dBЦиклонски систем за совршено одвојување на прашина од воздухТелескопска цевка од не'рѓосувачки челикH.E.P.A филтер за перење кој може да се мие5 нивоа системи за филтрирање2 места за паркирање за подната млазницаПредно тркало обложено со гума за полесно движењеДолжина на кабелот за напојување 5 m (ефективен радиус 6,5 m)Автоматско намотување на кабелотСад за прашина кој може да се переЕлектронско регулирање на моќностТермички осигурувач кој го штити моторот од прегревањеУниверзална подна млазница со продолжена четкаДобивате: млазницата, четка за тапацирВолумен на садот за прашина: 1,5 лДимензии (должина × ширина × висина): 410 × 280 × 260 mmТежина: 5,8 кг  4,550
  3,550 ден.

  Додади

  Sencor SBS - Телесна вага

  Од Sencor

  Ултра тенок дизајн (20 мм)Стаклена површина за лесно чистењеЗаштитно стакло (6 mm)Екстремно голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)BMI функцијаBMR функцијаМеморија за 12 кориснициТежина до 150 кгОпција за избор на мерни единици (kg / lb)Слаба батерија и индикатор за преоптоварувањеАвтоматско исклучување при неактивен режимФункција за заклучување на податоци за попрецизно мерењеИзвор на напојување: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)Мерење на телото од страна на БИА Принцип:-Масни%-Хидратација на телото%-Пресметајте го потребното количество калории по ден-Функција за автоматско вклучување (тежи веднаш кога скалата се активира)2 години гаранција  1,190
  915 ден.

  Додади

  Sencor SHD 6400 - Фен

  Од Sencor

  Компактен фен за патувањеРачка која се преклопуваКуќиште од мек материјалПроменлива волтажаВклучен е насочувач за воздухМожност за закачувањеРаботи на напон од: 230 V, 50-60 HzМоќност од : 850 W2 години гаранција  720
  550 ден.

  Додади

  Sencor SHD 6600 - Фен

  Од Sencor

  2 брзини3 нивоа на температураВклучен е насочувач  за воздухГумирана рачкаМожност за закачувањеТермостатРаботи на напон од: 230 V, 50-60 HzМоќност од : 2000 WДолжина на кабел:2.6м2 години гаранција  1,200
  919 ден.

  Додади

  Sencor SSI 2027 BL - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Површина за пеглање од нерѓосувачки челикМоќност од: 1600W max3 вида на пареаКонтрола на температуратаОпремена со функција на пареаОпција за самочистењеТранспарентен резервоар за вода-200млИндикаторско светлоРаботи на напон од: 230 V, 50 Hz,Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99ммТежина: 0,65кг2 години гаранција  1,030
  790 ден.

  Додади

  Sencor SKS 4004 - Кујнска вага

  Од Sencor

  Дигитална кујнска вагаБоја: белаПластичен сад со зафатнина до 2000млПрегледен ЛЕД дисплејКалено стакло 4ммСензори осетливи на допирМожност за мерење до 5кгЛесно чистењеПодесување за мерење во кг или млФункција – Tara2 години гаранција  1,220
  950 ден.

  Додади

  Sencor SNB - Нутри блендер

  Од Sencor

  Oвој блeндер е идеален за правење супи, храна за бебиња, сосови, коктели и многу други јадења.Може да се мие во машина за садовиВисококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниумДолжина на приклучен кабел : 1.2 mВолумен на садот: 0,5 lТивка работа (SilentPower)Лесен е за одржувањеМоќност на моторот (max): 1000 WРаботи на напон од: 220-240 V,50-60Hz2 години гаранција  4,330
  3,450 ден.

  Додади

  Sencor SSI 5420 - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Специјална површина за пеглање керамикаПроменлива контрола на температурата3-начина за пареаВертикална пареаОпремена со функција на пареаОпција за самочистењеЗаштита од протекувањеТранспарентен резервоар за вода-260 mlДолжина на кабел: 1,9 мИндикаторско светло за постигната температура230 V, 50 Hz, 2 200 WДимензии (Ш x В x Д): 298 x 152 x 128 mmТежина: 1,2 кг2 години гаранција  1,390
  1,090 ден.

  Додади

  Sencor SVC 190 - Рачна правосмукалка

  Од Sencor

  Боја: црнаНепрекинато работење: 15 минЗа суво и мокро усисувањеФилтер што може да се миеИндикатор за светло за полнењеБаза за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)Ниво на бучава 80 dBВлезна моќност 45 WДимензии (д x д x в): 380 x 100 x 122 mm2 години гаранција  1,890
  1,450 ден.

  Додади

  Sencor SBL - Smoothie блендер 500W

  Од Sencor

  Садот што се користи за блендирање, се користи и како шише за траспорт.Не пропушта течностЛесен за чистење: шишето, сечилото и капакот може да се перат во машина за садовиВо комплетот добивате едно шише од 0.6л и едно од 0.3л кои се отпорни на удари и пластиката е не токсична (BPA Free TRITAN)Пулс опција при блендирање за поголема ефикасностВисоко квалитетно не'рѓосувачко сечило со титаниумска обвивкаВграден безбедносен механизамМоќност: 500 WНапон: 220-240V, 50-60Hz  2,220
  1,699 ден.

  Додади

  Sencor SEP 300MIC - Слушалки

  Од Sencor

  Мали слушалки со микрофон и одличен квалитет на звук. Мали и практични за секаква намена со кабел кој не се заплеткува.  340
  290 ден.

  Додади

  Sencor SSI 2400GR - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Спецификации:- Моќност 1,300 W- Керамичко дно за пеглање- Лесен за полнење, транспарентен канистер за вода (180 ml)- Контрола на температура- Self-cleaning систем за отсранување на остатоци- Опција за вертикално пуштање на пареа- Турбо пареа- Копче за прскање- Индикаторски светла за контролите- Крајот на кабелот спречува виткање и заплеткување- Контејнер за полнење- Должина на кабел: 1.9 m- Димензии (Д×Ш×В): 298 × 128 × 152 mm- Тежина: 1.2 kg- Непрекината пареа: 8-15 g/min- Боја – зелена- Гаранција 2 години  930
  699 ден.

  Додади

  Sencor SCF 2003 - Конвектор

  Од Sencor

  Боја: бела3 степени на греење – 750/1250/2000 WЗаштита од прегревањеМаксимална моќност 2000 WБрза и лесна монтажа за на зидПостојано контролиран термостатИндикатор за светло на сијалицата за греењеИнтегрирана рачка за лесно пренесување на уредот2 години гаранцијaДимензии: Ширина: 58 cmВисина: 42 cmДлабочина: 10 cm  1,750
  1,270 ден.

  Додади

  Sencor SEG 710BP - Апарат за варење јајца

  Од Sencor

  Капацитет за 7 јајца3 нивоа на готвење: меки, полу-варени и тврдиЕргономски дизајн, лесен и едноставен за чистењеВграден електронски тајмер со звучен сигналЗаштита од прегревањеКопче за уклучување/исклучување со светлосен индикаторНапон: 220-240V~50 HzМоќност: 320-380 WГаранција: 2 години  1,020
  790 ден.

  Додади

  Sencor SHF 910BL - Навлажнувач на воздух

  Од Sencor

  Запремнина 2,2лНамена за просторија 20м2Време на непрекината работа : 7 часаДизајниран да обезбеди ефикасност и практичностПроизведува ладна пареа (не влијае на температурата во просторијата)Безчујно работењеLED индикатор за ниво на водатаАвтоматско исклучување при празен резервоарОсвежувач на просторијатаБучност: ≤35 dBДимензии(ШхДхВ): 23 x 17,5 x 24,5смТежина: 950грДолжина на кабелот: 185смСила на напојување: 12W2 години гаранција  1,890
  1,450 ден.

  Додади

  Sencor SLR 33 - Апарат за чистење текстил

  Од Sencor

  Мини чистач за отстранување на ивкиГо обновува изгледот на ткаенинатаГолем метален филтерГолем прозирен контејнерOn/off прекинувачЕкономично дизајниранРаботи на батерии: 2X1.5V AA2 години гаранција  340
  250 ден.

  Додади

  Sencor SHI 110 BK - Пегла за коса

  Од Sencor

  Боја: ЦрнаЛизгачки прекинувач со контролно светлоБрзо загревањеТемпература од 140- 200°C2 години гаранција  620
  490 ден.

  Додади

  Sencor SBG 106 BK - Скара со нелеплива површина

  Од Sencor

  Идеална скара за дома или за во вашата градина и двор. Лесна и портабилна. На скарата може да готвите без да додавате масло за готвење. Скарата поседува два вида на плотна: • рамна (за зеленчук, јајца, сланина, палачинки итн.) • ребраста (за месо)Голема површина за готвење (47 x 31 см)Лесна за чистење, едноставно избришете ја со кујнска хартија или крпа. Специјален зад кој собира мрснотии (отстранувачки, со капацитет од 350 мл).Контрола на температурата(100-220°C).Функција за одржување на храната топла(60°C).Топлински изолирани рачки.Заштита од прегревање.Моќност: 2300 WДолжина на кабелот за струја: 1.0 мДимензии: 654 x 344 x 83 мм  3,640
  2,749 ден.

  Додади

  Sencor SHD 108VT - Фен за коса

  Од Sencor

  - Моќност: 2000W - Загарантирано помека и посјајна коса - Побрзо сушење на косата - Редукција на статичен електрицитет - Превенција од оштетување на косата - 2 Промеенливи брзини - 3 температурни подесувања - Копче за ладно дување - Со јамка за закачувањеДобивате: - Насочувач на воздух - Дифузер за поголем волумен(12.8 дијаметри) - Должина на кабелот: 1.7 m - Димензии без насочувачот за воздух: 215 x 89 x 278 mm - Димензии со насочувачот за воздух: 270 x 89 x 278 mm - Димензии со дифузер: 285 x 128 x 278 mmTeжина: 920 гр  1,399
  919 ден.

  Додади

  Sencor SHP 320SL - Машинка за потстрижување

  Од Sencor

  Направено од сечила од нерѓосувачки челик.Чешел: 3, 6, 9, 12 mmОпција за порамнување дури и без додатниот чешелЈамка за закачувањеЕргономична рачкаДимензии: 59 x 54 x 187 mmДолжина на кабел: 1.8 mНапон: 230 V  799
  540 ден.

  Додади

  Sencor SBG 3052RD - Електрична скара

  Од Sencor

  Боја: иноксМоќност на грејачот: 1.800 WНелепливи плочи за скараЛесен и  преносливГи исполнува условите за здраво печење (без масло)3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)Должина на кабелот за напојување: 75 смДимензии на скара(ш x д): 23,5 x 22,5 cmПосебни светла за работа и греењеAnti-slip ногаркиПростор за складирање на кабелот за напојувањеМетални рачкиСтилски дизајн од нерѓосувачки челикРачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичиДимензии кога се затвори (ш x д x в): 315 x 312 x 140 mmДимензии кога ќе се отвори (ш x д x в): 315 x 535 x 78 mmТежина: 2,44 кгНапон и фреквенција: 230V, 50 / 60Hz2 години гаранција  3,550
  2,670 ден.

  Додади

  Sencor SNC 101 BL - Тример за нос и уши

  Од Sencor

  Отстранува влакна од уши и нос2 променливи главиТример од нерѓосувачки челикОтстранлива глава за полесно чистењеВградено осветлувањеСо гумираните безлизгачки странициСетот вклучува :-четка за чистење,-постоље,-1 х АА батерија2 години гаранција  570
  450 ден.

  Додади

  Sencor SCJ 1051 GR - Апарат за цедење аргуми

  Од Sencor

  Апаратот е пригоден за цедење на свеж сок од портокал, лимон, цитрон, лимети итн. Апаратот доаѓа со две големини на наставки за цедење:Мала наставка (на пример за лимети)Голема наставка (на пример за портокали)Цедалката се врти во двете насоки за максимална екстракција на сокот од овошјето.Апаратот има додаток за филтрирање кој не дозволува големите парчиња и семињата да паднат во садот со исцедениот сок.Апаратот автоматски се приклучува со притискање на овошјето врз делот за цедење.Апаратот поседува со не-лизгачка подлога. Со апаратот добивате и навлака за заштита од прашина.Моќност: 40 WДолжина на кабелот за струја: 90 cmДимензии: 200 x 200 x 150 mmГласност: 75 dB  790
  600 ден.

  Додади

  Sencor SCG 1050WH - Електрична мелница за кафе

  Од Sencor

  Овој апарат е погоден за мелење цели зрна кафе, зачини како и разни семиња.Може да сомеле до 50 грама зрна кафе од кои можете да направите дури 10 шољи вкусно кафе !Добивате : - Сечила од нерѓосувачки челик. - Прилагодливост на нивото за мелење - Безбедносно копче кое осигурува лесно управување - Нелизгачки ногарки кои обезбедуваат сигурно и стабилно мелењеНапон: 220-240 V, 50/60 HzМоќност: 150WБучава: 83dbДолжина на кабел за струја: 50 смДимензии: 104 x 104 x 182 ммТежина: 760 гр  1,049
  815 ден.

  Додади

  Sencor SES 1710BK - Еспресо кафемат

  Од Sencor

  15 бари притисок - Индикатор за ниво на вода - Филтер од нерѓосувачко железо за 2 чаши. - Грејна плоча за топлење на садовите - Капацитет на сад за вода: 1.5 L - Систем на самозагревање - Нелизгачка подлога - Гаранција: 2 годиниДобивате: - Држач за филтри - Алатка за мерење - 2 Филтри  6,590
  4,990 ден.

  Додади

  Sencor SBX 003 - Перка за месење на леб

  Од Sencor

  Перка за месење на лебДодаток за пекач SBR 1031WH2 години гаранција  280
  215 ден.

  Додади

  Sencor SRC 136 - Будилник

  Од Sencor

  Боја: црнаPLL FM радио0,6 ” LED дисплеј (1,5 см)Можност до 20 мемориски станициHi / Lo ЗатемнувањеПоставување на двоен алармМожност на будење со радио или сиренаФункција за спиење, одложувањеРезервна батерија: 2 x 1,5 V Тип AA (не е вклучена)Моќност: AC 230 V, 50 HzПотрошувачка: 3,5 Wzx-Димензија: 46 x 124 x 130 mmТежина: 360 g2 години гаранција  1,200
  899 ден.

  Додади

  Sencor SWK 1031 SS - Електричен бокал

  Од Sencor

  Капацитет на бокалот: 1 лОтстранлив филтер за нечистотија (лесен за миење).Простор за чување на кабелот уредно.Загревање од базата прикриена со не 'рѓосувачки челик.Капакот се отвара лесно со притискање на копче кое е дел од рачката.Целосна заштита:- Заштита од прегревање ако бокалот е уклучен без вода.• Автоматско исклучување кога бокалот ќе се тргне од базата.• Автоматско исклучување кога водата ќе зоврие.Кабелот се врти 360 степени за заштита од оштетување.Моќност: 2000 W  1,360
  1,050 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје