• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Боја

  Боја

  Боја:

  Боја

  Одберете:

  Iskra Trimmer Colors

  Боја

  Боја

  Боја

  Должина:

  Боја:

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја

  Прв Iskra Саем

  Iskra RFC 1306 - Батериска машинка за потстрижување

  Од Iskra

  Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,Моќност: 5W,3 во едно - за коса, брада и телоПрилагодлива должина на сечилата со регулатор,2 чешли за потстрижување ,Индикатор за полнење,Литиум-јонска батерија на полнење,Погоден за влажна употреба,Може да работи и на кабел и на батерија,Достапен во црна или сина боја.Гаранција:- 2 години  1,899
  1,499 ден.

  Додади

  Iskra HY-1302 - Блендер (Smoothie maker)

  Од Iskra

  Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie makerМоќност: 200-300WНапон: 220-240v -50/60 HzЗафатнина на садот: 0,6лПреносен сад со отвор за пиењеЕфикасно сечило од нерѓосувачки челикЕдноставно управување и чистењеГаранција:- 2 години

  1,549 ден.

  Додади

  Iskra SM-2 - Мини тостер

  Од Iskra

  Мал и практичен тостер идеален за брзо приготвување на тост-сендвичи во триаголен облик.Спецификации:- Моќност: 800 W - Нелепливи плочки- Светлосен индикатор- Изолирана горна површина за заштита од висока температураГаранција:- 2 години  1,199
  999 ден.

  Додади

  Iskra SL585FA06 - Циклонска правосмукалка

  Од Iskra

  - Моќност: 600 W- Циклонска технологија- Лесно празнење на садови- 3 додатоци- Капацитет на сад за прашина: 0,6 l- Енергетска ефикасност: A +- Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW- Класа на ефикасност на чистење тепих: Е- Рециркулација на прашина: Е- Ниво на гласност: 80 dB (A)- Должина на кабел: 4,3 мГаранција:- 2 години  3,999
  3,333 ден.

  Додади

  Iskra RH-1818-1 - Фен

  Од Iskra

  • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz• Моќност: 1200W• 2 променлива брзина• можност за преклопување• Компактен• Со јамка за бесење• Лесна• Тивка• Димензии на пакување (во мм): 177 x 120 x 83Гаранција:- 2 години

  990 ден.

  Додади

  Iskra QR PET2506 - Машинка за миленичиња

  Од Iskra

  Искра машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506Напон: 220V-240V ~ 50HzМоќност: 12WЛесен и тивок4 наставкиДодатоци: - Ножици - Чешел - Четка - Турпија за нокти - Четка за чистење - Уље за подмачкување - Заштита на ножотДимензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D)Гаранција:- 2 години

  1,990 ден.

  Додади

  Iskra SL800 - Правосмукалка

  Од Iskra

  - Моќност: 800W- Напон: 220V-240V ~ 50Hz- Капацитет на садот за прав: 2.5 L- Циклонска технологија- Лесно вадење на контејнерот- 3 прилози- Должина на кабел: 4.3 m- Енергетска ефикасност: A- Ниво на звук: 78 dB (AГаранција:- 2 години  4,799
  3,999 ден.

  Додади

  Iskra RH-1827M-5 - Фен

  Од Iskra

  • Напон: 230V ~ 50Hz• Моќност: 2000-2200W (max)• 2 променливи брзини• 3 температурни подесувања• Копче за дување ладно• Генератор на негативни јони• Со јамка за закачување• Лесен• Тивок• Димензии на пакување (во мм): 280 (H) x 235 (Ш) x 97 (D)• Нето Тежина: 0,84 кг• Бруто Тежина: 0,74 кгПакување надворешното пакување• Рамка димензии (во мм): 580x 505 x 250Гаранција:- 2 години

  1,499 ден.

  Додади

  Iskra RH-1803AM-1 - Фен

  Од Iskra

  • Фен за коса ISKRA RH-1803AM-1• Напон: 230V~50Hz• Моќност: 2000W• 2 променливи брзини• Копче за дување ладно• Генератор на негативни јони• Со јамка за закачување• Лесен• Тивок• Димензии на пакување (во мм): 275 x 225 x 95 Гаранција:- 2 години

  1,299 ден.

  Додади

  Iskra GKS1561 - Кујнска вага

  Од Iskra

  - Максимално оптоварување: 10kg - Прецизност: 1g - 4 mm дебело калено стакло - Контролна плоча на допир - LED светло - Копче за менување единици: Грам, Фунта, Унца, Милилитар - Tare функција - Автоматско исклучување - Гумирани ногарки - Индикатор за преоптоварување и празна батерија - Напојување: 2x3 V CR2032 - Димензии: 230x160 mm - Нето маса: 0,6kg - Бруто маса: 0,7kg - Димензии на кутија (во mm): 168(Д) x 30(Ш) x 240(В)Гаранција:- 2 години  1,099
  899 ден.

  Додади

  ISKRA MM Klik - Прибор за камин

  Од Iskra

  1× лопатка за камин со дрвена рачка1× закривена Т палка со дрвена рачка1× закривена S палка со дрвена рачка1× маша за камин со дрвена рачкаМатеријал - железо Материјал на рачката - дрво

  1,199 ден.

  Додади

  ISKRA Ogan 4 - Прибор за камин

  Од Iskra

  1× лопатка за камин со дрвена рачка1× закривена Т палка со дрвена рачка1× закривена палка со дрвена рачка1× маша за камин со дрвена рачкаМатеријал - железо Материјал на рачката - дрво

  1,299 ден.

  Додади

  ISKRA Zar 4 - Прибор за камин

  Од Iskra

  1× лопатка за камин со дрвена рачка1× закривена Т палка со дрвена рачка1× мала лопатка за камин со дрвена рачка1× маша за камин со дрвена рачкаМатеријал - железо Материјал на рачката - дрво

  1,799 ден.

  Додади

  Iskra ERO - Метро на извлекување

  Од Iskra

  Должина: 3m, 5m, 7.5mШирина: 16mm (3m), 19mm (5m), 25mm (7.5m)Метро во жолта боја со скала во mmНа метрото се поставени магнети за полесна употребаКуќиште од ABS материјалГумирана заштита на куќиштетоКопче кое го фиксира метрото во посакуваната должинаКласа на прецизност - IIДимензии (во mm): 3m - 65 (Д) x 35 (Ш) x 115 (В) 5m - 80 (Д) x 35 (Ш) x 125 (В) 7.5m - 90 (Д) x 45 (Ш) x 135 (В) Пакување: PVC рачка за закачување

  189 ден.

  Додади

  Iskra THT 8866 - Вертикален тостер

  Од Iskra

  - Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz - Моќност: 600W-750W (макс) за два леба - 5 степени за регулација на печење - Отстранлива фиока за трошки - Лесно управување - Стоп копче - Простор за складирање на кабелот - Гумени стапала - Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V) - Нето тежина: 0,76 кгГаранција:- 2 години  1,099
  849 ден.

  Додади

  Iskra RH 1837-2 - Фен

  Од Iskra

  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, со долг кабел, гајка за закачување итело од високо квалитетна пластика. Фенот има и голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.- Напон: 230V ~ 50Hz- Моќност: 2000W- 2 променливи брзини- Копче за дување ладно- Генератор на негативни јони- Лесен и ТивокГаранција:- 2 години

  1,499 ден.

  Додади

  Iskra - Конец за тример

  Од Iskra

  Дебелина на конец: Ø 2.7mmДолжина на конец: 15mPremium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајностПакување: блистер

  190 ден.

  Додади

  Iskra YL-B28-11 - Радијатор

  Од Iskra

  Радијатор Iskra YL-B28-11 е модерен електричен радијатор кој се карактеризира со тивко работење и висока акумулација на топлина, што значи дека радијаторот емитува топлина подолго време по самото исклучување. Користејќи го термостатското копче, можете да ја прилагодите посакуваната собна температура на просторијата, која автоматски ја одржува радијаторот.За заштита од прегревање, располага со трислојна заштита. 11-те заоблени рабови го намалуваат ризикот од повреда, особено кај децата. За лесно движење, тој е опремен со тркала, а за лесно ракување, има корисна рачка.Карактеристики:- 3 топлински поставки 800W/1200W/2500W - 11 ребра за греењеГаранција:- 2 години

  3,999 ден.

  Додади

  Iskra YL-B07FT-11 - Радијатор

  Од Iskra

  Радијатор Iskra YL-B07FT-11 е модерен електричен радијатор кој се карактеризира со тивко работење и висока акумулација на топлина, што значи дека радијаторот емитува топлина подолго време по самото исклучување. Користејќи го термостатското копче, можете да ја прилагодите посакуваната собна температура на просторијата, која автоматски ја одржува радијаторот.За заштита од прегревање, располага со трислојна заштита.11-те заоблени рабови го намалуваат ризикот од повреда, особено кај децата. За лесно движење, тој е опремен со тркала, а за лесно ракување, има корисна рачка.Карактеристики:- 3 топлински поставки 800W/1200W/2500W + вентилатор 400W- 11 ребра за греење- 24 часа тајмерГаранција:- 2 години  4,450
  3,564 ден.

  Додади

  Iskra T-9010AI - Електричен бокал

  Од Iskra

  Iskra T-9010AI бокалот има моќ од 2200 W, волумен од 1.7 литри и има скриена спирала. Филтерот за вода е отстранлив, прекинувачот за вклучување / исклучување е осветлен и има двојна скала за нивото на водата. Греењето се одликува со троен безбедносен систем, Има заштита од прегревање ако го вклучите празниот уред без вода, автоматско исклучување ако го отстраните уредот од основата и автоматското исклучување кога ќе се постигне поставената температура.Карактеристики:- Капацитет: 1,7l- Моќност: 2200 W максимумГаранција:- 2 години  1,599
  1,499 ден.

  Додади

  Iskra S1M-DD13-125 - Аголна брусилка

  Од Iskra

  900 W јачина11000 rpm во празен од125 mm макс. големина на дискМ14 големина на браникПодесива рачка1,7 kg тежинаГаранција:- 2 години

  2,499 ден.

  Додади

  Iskra GX-EI0040-2 - Ударна дупчалка

  Од Iskra

  Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.Напон : 220-240V~50HzЈачина: 500W (max)Брзина на вртежи: 0-3000 okr/minГлава: Ø 1,5-13 mmПроменлива брзинаДва свера на вртењеРачкаМерач на длабочинаДолжина на кабел: 1,8mГаранција:- 2 години  1,899
  1,699 ден.

  Додади

  Iskra MG 2 WH - Мини тостер

  Од Iskra

  Спецификации:Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор; Изолирана горна површина за заштита од висока температура; Боја: белаГаранција:- 2 години

  1,199 ден.

  Додади

  Iskra ML CS19 36 - Батериска Штрафилица

  Од Iskra

  Напон: 3.6V Батерија: Li-ion (1,3Ah) Вртежи: 180 / min-1 Вртежен момент: 3,5 Nm LED сијалица Самозатезна глава: ø 6 mm (максимум) Димензии на пакување (во мм): 153 (в) x 173 (ш) x 60 (д) Гаранција:- 2 години

  2,399 ден.

  Додади

  Iskra MOE-6ET 7.2 - Батериски ножици

  Од Iskra

  Напон: 7.2VМоќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)Вртежи во празно: 1,2 сек / резШирина на сечење: Ø 16 mm (максимум)Димензии на пакувањето (мм): 90 (В) x 380 (Ш) x 67 (Д)* Максимално користење без прекин 2-3 часаГаранција:- 2 години  3,999
  2,890 ден.

  Додади

  Iskra N0E 11ET 3.6 - Батериска ножица за трева и жива ограда

  Од Iskra

  - Напон: 3,6V - Моќност : Li-ion Батерија (1,3Ah)(2-3 часа константно користење)- Вртежи во празно: 1000 / min-1 - Ширина на сечење : 80 mm ( трева) - Должина на сечење : 110 mm (ограда) - Додатоци за косење трева - Додатоци за сечење ограда - Телескопска подвижна рачка- Димензии на пакувањето (во mm) : 125 (В ) x 740 (Ш) x 120 ( Д)Гаранција:- 2 години

  3,999 ден.

  Додади

  Iskra JC-208 - Чистач на пареа

  Од Iskra

  Снага: 1300W (max)Должина на кабел: 5,5mГлава со круглест зглоб - страничнио навалување 90° - навалување напред - назад 70°Чисти и дезинфицира на пареа од 100° cСоодветен за повеќето површини и материјлиТурбо состав греењеЕргономски обликувана рачкаСпреминк за вода 350 mlЗаштитен поклопник на спремникот за водаДостапен на сите местаДимензии на пакетот (v mm): 590 (В) x 230 (Ш) x 130 (Г)Прибор:Додаток за чистење прозорДодаток за чистење облекаКрпи за чистењеОкругли четки (1 од најлон 1 од месинг)Млазница за млаз на пареаПродолжно цевче за рачниот парни чистачАголно продолжувањеЛажица за мерењеГаранција:- 2 години  4,190
  3,399 ден.

  Додади

  Iskra GB 2616 A - Плинска скара со капак

  Од Iskra

  Jачина: 17,5 kWПалење: Piezo механизамПовршина за печење: 660 х 405 mm од емајлирано леано железоПовршина за готвење: 333 х 257 mm со решеткиГрејна мрежа4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од странаКапак: не’рѓосувачки челикИндикатор за температура: даСтранична полица и сад за собирање отпадни мастиТркалца за лесно движење: даБоја: инокс и црнаГориво: плин тип G30 и G31 (не доаѓа со скарата)Тежина: 35,5 KgГаранција:- 2 години

  24,999 ден.

  Додади

  Iskra FH 06 - Калорифер

  Од Iskra

  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одликува со три функции за ликвидација кои го испуштаат ладниот, топол и по-топол воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување. На калорифер има удобна рачка за носење која овозможува лесен транспорт на грејачот од просторијата до просторот каде што е потребен. Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.Гаранција:- 2 годиниНапон: 220V-240V ~ 50 / 60HzМоќност: 2100W2 нивоа на греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W3 функции на дување: ладна, средна и топла температураЗаштита од топлина: автоматскиБезбедност: заштита од прегревање / заштита од превртувањеТермостат: ДаНосечка рачка: Да  1,399
  999 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје