• Држава  Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Боја

  Бои

  Бои

  Величина

  Величина

  Одберете боја

  Бои

  Боја

  Ozibaby colors

  Боја

  За

  Бои

  Бои

  Боја:

  Боја:

  Бои

  Величина

  Lazy Holder Colors

  Поврзување

  Конектор

  Вид безжично поврзување

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Време на пауза (standby)

  Далечина на сигнал

  Можат да се користат и како жични

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Препорачани понуди

  Sport Action Camera - Спортска камера

  Од CarCam

  Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска! Спецификации: - Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps) 1280*720 пиксели (30 fps) - Широко аголни леќи: 140 степени - Водоотпорност до 30 метри - Мулти јазично мени - Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот) - Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење) - Влез/Излез: Micro USB - Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметри Во пакетот добивате: - Маска за водоотпорност - Додаток за прицврстување на кацига - Додаток за прицврстување на велосипед  1,799
  999 ден.

  Додади

  Lazy Holder - Држач за мобилен телефон

  Од As Seen On TV

  Со Lazy Holder можете комотно да го користите Вашиот телефон во секоја положба и се прилагодува во секоја ситуација според Ваша желба со 360 степени ротација. Прилагодливиот издржлив држач се развлекува до 80 см и може да го користите за телефони до 6,3 инчи. Совршен е за опуштено користење на мобилните телефони во кревет или пак на работната маса. Спецификации: - Goose Neck флексибилно црево: 700мм должина, клип за телефон: Макс. отворање 90мм - Максимална тежина: 350гр  299
  199 ден.

  Додади

  BC1 - Часовник велосипед

  Од Wall Clock

  Прекрасен часовник - велосипед со специјално место за поставување цвеќе. Часовникот се поставува на рамна површина и не е потребно да се закачува на ѕид. - Користи 1 АА батерија - Механизам: Quartz - Димензии: 25 х 15 цм  399
  249 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластични фармерки

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ги облечете вашите омилени фармерки? Не се чувствувате удобно кога ги носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби? ➡ Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично. Shape’n’Go еластичните фармерки се изработени со SlimFlex технологија, која ги прави ектремно меки и удобни, без копчиња и патенти. Изгледаат како фармерки, но меки се како хеланки. Конечно може да изгледате одлично во облеката која ви дава послаб и привлечен изглед! Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластин Лесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени. Достапни бои и величини: Хеланки: Сива S, Црна - М и Тексас сина - L  499
  299 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластична сукња

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ја облечете вашата омилена сукња? Не се чувствувате удобно кога ја носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби?Ова е решението за тоа. Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластин Лесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени. Достапни бои и величини: Сукња: S/M - Црна , L/XL - Црна , XXL/XXXL - Тексас сина  499
  299 ден.

  Додади

  Perfect Body - Појас за струк

  Од As Seen On TV

  Дали сакате да бидете по поатрактивна и послаба? Имате проблеми со стомакот покрај сите диети и вежбање? Ви го претставуваме решениетое кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот! Можете неприметно да го носите под облеката или како додаток за време на вежбање, јога, трчање итн. Материјал: PP, латекс, полиестер, спандекс  649
  599 ден.

  Додади

  Станица за полнење телефон - Android (MicroUSB)

  Од NewTech

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија. - Материјал: гума/силикон и пластика - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот. - Димензии: 75*55*38 мм - Излез: 5V 1A - Наменет за Android телефони  399
  299 ден.

  Додади

  Преносна батерија - 16000 mAh

  Од NewTech

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. Супер голема батерија со 16000 mAh капацитет: Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 3 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон) Компатибилен е и со други направи: Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. Максимален излез на полнење: Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. Димензии: 14.5 x 6.4 x 2.2 см Во пакетот добивате: 1 х преносна батерија 1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)  999
  799 ден.

  Додади

  Магнетен кабел за полнење на телефон

  Од NewTech

  Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања. Кабелот се состои од два дела магнетен дел, кој се става во телефонот и кабел кој се поврзува со адаптер за полнење или во компјутер. Магнетниот дел се става во отворот на телефонот каде што го полните и има улога да го заштити телефонот од навлегување на прашина или вода и исто така го продолжува животниот век на кабелот но и на телефонот со тоа што не доаѓа до оштетување на матичната плоча од насилно вадење на кабелот при полнење. Кабелот е позлатен за ултра брз пренос на струја. Погоден е и за во темна атмосфера каде што веднаш со доближување на кабелот до телефонот автоматски магнетот се привлекува и се поврзува со телефонот. Моќност: 2.4 А Должина: 1 метар  899
  599 ден.

  Додади

  Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)

  Од NewTech

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија. - Материјал: гума/силикон и пластика - Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот. - Димензии: 75*55*38 мм - Излез: 5V 1A - Наменет за iOS (Apple)телефони  399
  299 ден.

  Додади

  Ozibaby - 2 детски маски за прочистување воздух

  Од Xiaomi

  Ozibaby маска за заштита од загаден воздух која служи за зачувување на здравјето на Вашето бебе или дете. Маската се состои од филтер со активен јаглен кој ги прочистува најштетните PM 2.5 честички, алергии, пренос на настинки, полен и прашина. Материјалот на маската е специјално изработен за удобноста на Вашите најмили (микс на памук и полиестер) и има иновативен дизајн со прилагодливи делови за да може точно да одговара на лицето на секое дете и да не дозволува влегување на воздух од страните на маската. Филтер: N95 (FFP1) Димензии на маската: Ширина: 19 см Висина: 11 см Препорачлива возраст: од 6 месеци до 5 години Сертификати: CE, CNAS Пакетот содржи две маски за заштита од загаден воздух. Препорачано користење на маската 30 дена активно користење на загаден воздух. Активно користење на една маска е препорачливо да се користи до 360 часа.  999
  399 ден.

  Додади

  Fantasy - Безжичен полнач за телефон

  Од Fantasy

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија! Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел. Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода. Спецификации: Влез: DC 5V-2A. Излез: DC 5V-1A.(Брзо полнење) Заштита прегревање FCC, CE и RoHS сертификати. *За телефоните кои не поддржуваат бежично полнење потребано е да се купи и додаток.  699
  499 ден.

  Додади

  Q10 - Брз безжичен полнач за телефон

  Од OutletON

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија! Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел. Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода. Полначот ги поддржува сите телефони што имаат опција за брзо полнење и полни побрзо од обичните бежични полначи. Спецификации: Fast Charger Влез: DC 5V-2A. Излез: DC 5V-1A. FCC, CE и RoHS сертификати. *За телефоните кои не поддржуваат бежично полнење потребано е да се купи и додаток.  1,499
  999 ден.

  Додади

  Stone - Преносна батерија 10400mAh

  Од NewTech

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батерии и иновативен модерен дизајн со изглед на камен. Голема батерија со 10400 mAh капацитет: Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 2 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон). Компатибилен е и со други направи: Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаниот уред. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. Максимален излез на полнење: Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. Во пакетот добивате: 1 х преносна батерија 1 х USB android кабел (ако сакате да ја полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)  999
  699 ден.

  Додади

  Homex - Пренослив гардеробер

  Од Homex

  Одличен избор за секој кој има потреба од дополнителен простор за облека. Овој пренослив гардеробер можете да го поставите на било кое место во Вашиот дом или да го понесете со себе кога сте на кампинг, на одмор или имате потреба од привремено складирање на сезонска облека. Димензии: 70 х 45 х 165 cm  1,300
  999 ден.

  Додади

  Homex - LED светилка со држач

  Од Homex

  Практична LED светилка со држач која лесно може да ja поставите на било кое биро, маса, поголема книга, полица и слично. Лесно се прилагодува со тоа што можете да ја извиткате како што на Вас Ви одговара. Уникатниот изглед ќе допринесе за ултра модерен дизајн на Вашиот ентериер, а штедливите LED сијалички ќе Ви дозволат да ја користите оваа светилка без грижа на совест. Светлината е мека, природна и безбедна за Вашите очи, бидејќи нема невидливо трепкање, нема сина светлина, која е штетна за Вашите очи и нема никаков вид на зрачење. Истата можете да ја приклучите во штекер (со дополнителен USB полнач), лаптоп, десктоп компјутер или преносна батерија. Кратки спецификации: - Светлина: 5500 - 6000 k, 120 Lm - Конектор: USB - Ротација: 360 степени - Копче за вклучување/исклучување кое се наоѓа на кабелот - Материјал: цврста пластика, метал Димензии: 115 x 75 x 340 mm  500
  399 ден.

  Додади

  Turtle – Светлечка желка

  Од As Seen On TV

  ***ПОДАРОК: 2 Заштитници за фиоки!! Внесете го купон кодот OYHSURBTMK за да ја добиете акциската цена. Светлечката желка е совршена за приспивање на вашите деца, бидејќи покрај тоа што го украсува вашиот ѕид со разнобојни ѕвезди и форми на месечини, испушта и мелодија. Помага и за деца кои се плашат од темнина. - Проектира разнобојни ѕвезди низ целиот таван со 3 различни опции на појавување и бои. - Идеално за бебиња и деца до 3 години. - Автоматски се исклучува по 50 минути. - Се напојува преку USB кабел или има опција да се користат батерии(3 AAA стандардни батерии. - Материјалот е пластика и плишана ткаенина. Упатство: - Играчката се вклучува на копчето ON/OFF - Копчето L1 служи за менување на светлинските ефекти - Копчето L2 овозможува ѕвездите да светат во една од трите бои - Копчето L3 Ви овозможува да уклучите и менувате музика (4 различни мелодии) Димензии: 30 х 20 см  499
  299 ден.

  Додади

  360 Ротирачки организер

  Од As Seen On TV

  Ротирачкиот организер ќе Ви овозможи да го задржите Вашиот дом уреден и се состои од 3 внатрешни полици и 24 различни џебови. Организерот се ротира за 360 степени и овозможува целосен пристап до Вашите работи. Ова е повеќе наменски организер, а преопорачуваме да се чуваат чевли, ташни, играчки, облека или аксесоари. Искористете ја оваа патентирана технологија што може да го направи секој плакар уреден и лесно пристапен. Материјал: Текстил Димензии: 30цм*75 цм Во пакетот добивате еден ротирачки организер

  499 ден.

  Додади

  HD Touch L505C - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

   

  Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Со Touch Screen технологијата имате практичен достап до сите функции. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место. Кратки карактеристики: - Touch екран - Резолуција на предна камера: Full HD 1080p (видео: HD 1920x1080, слики: 3M 1920x1080) - Резолуција на задна камера: 640x480 - LCD дисплеј: 4.3 инчи - Формат на слика: JPEG - Формат на видео: AVI (H.264) - G-sensor: вграден - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB - Леќи со широк агол: Предна камера - 140 степени, задна камера - 170 степени - Ноќно снимање - Вграден микрофон - Вграден звучник - Оптимална темпертура: 0°C - 50°C Димензии: 29.5 х 7.5 cm Пакетот содржи: - HD Touch L505C - Задна камера со соодветен кабел (10 m) - Кабел за полнење за во автомобил (3 m) - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци  3,500
  2,499 ден.

  Додади

  Pro Wiper - Чистач за прозори

  Од As Seen On TV

  - Чистач за прозори со интегриран сад за вода - Флексибилни силиконски држачи кои ќе го направат чистењето едноставно и лесно - Високо впивачки микрофибер крпи - Одлично за прозори, огледала и стаклени површини - Лесен и компактен дизајн Содржи: 1 x Голем чистач 1 x Микрофибер крпа 1 x Телескопска рачка 1 x Упатство за употреба  999
  549 ден.

  Додади

  Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

  Од Homex

  - Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината. - Панелот има 40 LED светилки. - Сензорот детектира на 180 степени Технички спецификации: - Јачина: 5.5W/6V - Боја на светлина: бела - Батерија: 3.7V 1200mAh - Водоотпорна на дожд Димензии: 20 х 5 х 12.5 cm  999
  699 ден.

  Додади

  Панда - Бебешка бањарка

  Од Baby&Mom

  ***ПОДАРОК: 4 Заштитници за ивици!! Внесете го купон кодот IUXNMPTGFE  за да ја добиете акциската цена. Замислете си ја оваа преслатка Панда како со раширени рачиња чека да го прегрне Вашето бебе после бањањето. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи го бањањето дома, на одмор, на базен, море или езеро, и секоја друга прилика која повикува вашето бебе да остане суво и топло. Материјал: 100% памук Боја: Црно-Бела Одржување: Се пере во машина за алишта Големина: 0 - 18 месеци  699
  599 ден.

  Додади

  One Mart - Закачалка за облека

  Од One Mart

  Практична подвижна закачалка за облека каде можете да ја закачите Вашата омилена облека и да Ви биде на достап во секое време. Поставете ја како додатен простор за закачување облека во Вашата спална, детска соба, ходник, претсобје или на било кое друго место во Вашиот дом. Висината на закачалката може да се регулира според Вашите потреби, а на долниот дел се наоѓа практичен простор за чевли, кутии, корпи и слично. Горниот дел е малку продолжен од двете страни за да можете дополнително да ги закачите Вашите чанти, шалови или јакни. Димензии: - Висина: од 80 до 160 cm - Должина: 78 cm - Ширина: 42 cm  1,000
  799 ден.

  Додади

  Организер за шминки

  Од As Seen On TV

  Козметички организер за шминки. Димензии: 22.5cm x 13cm x 8cm Материјал: Акрил Боја: Транспарентна Козметичкиот организер за складирање шминки има 16 прегради во 4 големини 12 прегради со димензии 2.5cm x 3cm x 4cm 2 прегради со димензии 5cm x 2.5cm x 7.5cm 1 преграда со димензии 10.5cm x 3.5cm x 3cm 1 преграда со димензии 10.3cm x 8.5cm x 7.3cm  399
  299 ден.

  Додади

  Sky Hunter 2 L 128 - Дрон

  Од Leason

  Со Sky Hunter 2 летањето е позабавно, постабилно и повисоко! Може да сликате или снимате со вградената камера и да имате неверојатни видеа снимени од 150 метри висина. Карактеристики: - Камера: камерата снима со 720p резолуција, а исто така може и да слика додека летате. Се поврзува преку Wi-Fi и а може да гледате преку инсталација на апликација за дронови како што се SYMA FPV или WiFi-UFO. - Headless опција: дронот се подесува да може да лета во која било насока без разлика која е неговата предна страна. - Дронот има вграден џироскоп со 6 оски што го прави дронот да лета доста стабилно дури и при ветар. - Има нова софтверска и хардверска технологија што ги игнорира сигналите од страна, односно ако летате заедно со други дронови нема да има никаков проблем при комуникацијата на далечинскиот управувач и дронот. - 3D Flip опција, дронот може да се превртува за 360 степени. - Има високо квалитетна Li-Po батерија 850mAh (беспрекинато летање до 10 минути) - Лета до 150 метри висина! - 2.4Ghz далечински управувач (кој користи 4 ААА батерии - не се вклучени) - LED светла за фантастична атмосфера - Димензии: 49 * 49 * 17 см Во пакетот добивате: - Sky Hunter 2 дрон - батерија - Wi-Fi Камера (без мемориска картица) - 2.4Ghz далечински управувач со специјален држач за смартфон - 1 сет пропелери - 1 сет браници за пропелери - 1 сет нозе за лесно слетување - 1 х штравцигер - 1 х упатство за употреба - 1 x кабел за полнење  4,999
  3,999 ден.

  Додади

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

   

  Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место. Кратки карактеристики: - Резолуција: Full HD 1080p - Резолуција на видео: 1920*1080p; 1280*720p - Формат: MOV (video: H.264, audio: AAC) - G-sensor: вграден - LCD дисплеј: 4.3 инчи - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB - Леќи со широк агол: 170 степени (170A+ levelJenS) - Детектор на движење - Ноќно снимање - Батерија: 450mAh Димензии: 30 х 8 cm Пакетот содржи: - Vehicle Blackbox DVR камера - Задна камера со соодветен кабел - Кабел за полнење за во автомобил - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци  2,999
  1,599 ден.

  Додади

  TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

  Од TREQA

  Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи: Treqa TR-909 - Преносна батерија - Kапацитет од 6000mAg - Излез на моќност: 2.1A - Влез: DC5V - 2.1A Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел) - Влез: DC12-24V - Излезна моќност: 2.1А - Материјал: алуминиумска мешавина Treqa CS-613 - Полнач (без кабел) - Влез: AC100-240V - Излезна моќност: 2.4А (MAX) - Материјал: ABS пластика Treqa EP-709 - Два пара слушалки - Дијаметар на звучникот: 10мм - Фрекфренција: 18-200000Hz - Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms) - Должина на кабелот: 120см - Микрофон: да - Влез: 3.5mm  1,999
  1,399 ден.

  Додади

  B-tall – Влошки за висина

  Од As Seen On TV

  Ви ги претставуваме B-tall, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 см! B-tall се исклучително удобени, благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка. Тие се доволно силни да ја издржат вашата тежина, но истотака доволно меки и удобни. Со B-tall влошките можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависнос од приликата и чевлите што сакате да ги носите. Влошките се совршени за мажи и жени, вметнувајќи ги во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури и чизми. Влошките B-tall секогаш ќе бидат комплетно скриени и никој нема да забележи дека ги носите освен што ќе изгледате 5 см повисоки! *B-tall комплетот содржи по 1 пар влошки.  899
  399 ден.

  Додади

  Даска - Диплач за алишта

  Од As Seen On TV

  Магичниот диплач овозможува да ја здиплите вашата облека брзо во само неколку чекори и Ви заштедува многу време. Лесен е за употреба и може да го користите секаде. Материјал: пластика / полипропилен (PP) Големина: 60 х 24 х 1 см  499
  399 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје