• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  За

  Материјал

  Долен чаршав

  Дизајн

  Бои

  Јорганска навлака

  Навлака за перница

  Одржување

  Постелнини

  Alesta - Двојна постелнина

  Од En Vogue

  Женственост и елеганција се зборовите кои ја опишуваат постелнината Alesta, во која ќе уживате заедно со Вашите најсакани. Прекрасната постелнина Alesta ќе 'и подари на Вашата спална соба елеганција и раскош. Цветниот дизајн обоен во нијанси на бела и розева боја му додаваат свежина на целокупниот сет. Овој сет има прекрасен дизајн со ружи и нежни бои, а дополнително Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Со сетот Alesta Вашите соништа стануваат реалност!

  999 ден.

  Додади

  Green Line - Двојна постелнина

  Од En Vogue

  Познато е дека зелената боја ги одмора очите. Дозволете си совршен одмор заедно со постелнината Green Line! Подгответе се за зафатениот и хаотичен ден, одморајќи се на овој сет! Карираниот дизајн со зелена, сина и портокалова боја ќе 'и подари на Вашата спална соба разиграност и свежина. Сетот Green Line Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Разгалете се себеси и Вашите најмили со постелнината Green Line.

  999 ден.

  Додади

  Mayra - Двојна постелнина

  Од En Vogue

  Доколку сте љубител на мистичност и ориентални тонови во Вашата спална соба, сетот Mayra е перфектен за Вас. Совршената комбинација на кремаста основа и розови тонови со бели шари ќе Ви овозможи вселенско уживање и мир. Изработена од материјали од 65% памук и 35% полиестер, оваа постелнина е позната по удобноста и квалитетот. Дозволете си одличниот изглед и врвниот квалитет да Ве гушне преку постелнината Mayra!  999
  799 ден.

  Додади

  Vision - Двојна постелнина

  Од En Vogue

  Класика и елеганција - тоа е она што Ви го нуди сетот Vision! Обоен во тонови на сиво, црно и бело, прошаран со прекрасни Paisley шари, овој сет е поим за елеганција. Удобноста е силната страна на Vision бидејќи е изработен од 65% памук и 35 % полиестер. Освен мекост и квалитет, со оваа постелнина добивате и посебност поради уникатниот изглед. Проширете ја Вашата визија само со сетот Vision!

  999 ден.

  Додади

  Cigdem - Двојна постелнина

  Од Victoria

  Класика и елеганција е она што Ви го нуди постелнината Cigdem! Комбинацијата на сребрена, бела и тегет боја измешани во кариран принт допринесува за нов изглед и несекојдневност. Оваа постелнина е изработена од 65% памук и 35% полиестер, токму оној квалитет и удобност што Ви се потребни. Почувствувајте ја мекоста и елеганцијата која ја нуди постелнината Cigdem!

  999 ден.

  Додади

  Baume 1 - Памучна двојна постелнина

  Од Victoria

  Обновете ја Вашата спална соба со прекрасната постелнина Baume 1!Овој сет е идеален за љубителите на цветните дезени како и грациозноста. Она што го прави овој сет перфектен за сечија спална соба е самото тоа што лесно се вклопува во секој ентериер. Освен што е елегантен, сетот Baume1 е исто така многу удобен. Направена од 100% памук оваа постелнина е пример за квалитет и удобност. Дозволете си да бидете гушнати со топлината и нежноста која ја нуди сетот Baume 1!

  1,399 ден.

  Додади

  Yaren - Единечна постелнина

  Од Victoria

  Луксузност и минимализам е она што Ви го нуди постелнината Yaren!Сетот располага со геометрискиот дизајн и совршениот спој на сива, бела и црна боја. Ви дозволуваат да добиете футуристички изглед на Вашата спална соба. Оваа постелнина е изработена од 65% памук и 35% полиестер и со тоа го надополнува веќе совршениот изглед со квалитет и удобност. Доколку сте љубител на минимализмот, тогаш постелнината Yaren е правилниот избор за Вас!

  799 ден.

  Додади

  Florence - Памучна единечна постелнина

  Од Victoria

  Единствено сетот постелнини Florence додава елеганција на Вашата спална соба!Со сребрената, сивата и белата боја со шармот и раскош прават да бидете како во нов свет. Постелнината Florence е многу удобна бидејќи е изработена од 100% памук. Нежно сивите рози ќе се вклопат совршено во секој ентериер и ќе донесат свежина во Вашето секојдневие. Овозможете си го само најдоброто за себе преку квалитетот и удобноста, елеганцијата и раскошот на сетот Florence!

  1,099 ден.

  Додади

  Candy - Сатенска двојна постелнина

  Од Victoria

  Весели бои и цветни принтови ! Тоа е сетот постелнини Candy, подарете и на вашата спална соба убавина, комфорт и елеганција само со сетот Candy. Освен што е елегантен сетот Candy е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на око туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Единствен дизајн со Смарт Покет.*Што е Смарт Покет? - Смарт Покет е паметен џеб кој што е поставен странично на самиот чаршав од сетот,во него може да го ставате вашиот мобилен телефон, таблет па дури и вашите очила за читање без да се грижите. Подарете и убавина на вашата спална соба со сетот Candy!

  3,999 ден.

  Додади

  Pop Art - Сатенска двојна постелнина

  Од Victoria

  Елегантни бои и цветни принтови ! Тоа е сетот постелнини Pop Art, подарете и на вашата спална соба убавина, комфорт и елеганција само со сетот Pop Art. Освен што е елегантен сетот Pop Art е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук и тоа го прави не само убав на изглед туку и квалитетен и удобен. Само најдоброто за вашата спална соба. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Единствен дизајн со Смарт Покет.*Што е Смарт Покет? - Смарт Покет е паметен џеб кој што е поставен странично на самиот чаршаф од сетот,во него може да го ставате вашиот мобилен телефон, таблет па дури и вашите наочари за читање без да се грижите. Подарете и убавина на вашата спална соба со сетот Pop Art!

  3,999 ден.

  Додади

  Karina - Сатенска двојна постелнина

  Од Victoria

  Сетот постелнини Karina овозможува класичност и елегантност со комбинацијата на сива, бела и кафена боја има изглед на практичност и можност за вклопување во секој ентериер. Благодарение на текстурата од 100% сатен, Вие ќе можете да ја почувствувате совршената нежност во сопствениот кревет. Дозволете си да бидете погалени од единствена мекост и да потонете длабоко заедно со сетот Karina!

  3,999 ден.

  Додади

  Cecilia Rosso - Единечна постелнина

  Од ODDO

  Романтичниот сет Mira е правиот избор за секоја спална соба. Комбинацијата на традиционален цветен дезен на бела позадина и точки ќе направат од Вашиот кревет безвременско катче. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, овој сет Ви нуди Вам и Вашите сакани удобност и квалитет. Ви гарантираме дека со сетот Mira ќе запловите низ времето!

  799 ден.

  Додади

  Nancy - Единечна постелнина

  Од En Vogue

  Елеганција, стил и моќ - најдоброто за Вашата спална соба со постелнината Nancy која со цветниот дизајн дава елеганција, а со комбинацијата на бои додава моќ. Магичниот спој резултира со современ стил! Специјално дизајниран за луѓе со стил, за луѓе кои сакаат елеганција во нивниот дом. Сетот Nancy Ви нуди комфорт, удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35% полиестер. Памукот е познат по удобноста, а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет за оваа фантастична цена. Со сетот Ненси Вашата спална соба ќе добие елеганција која што е потребна во сечиј дом.

  799 ден.

  Додади

  Nautic - Бебешка постелнина

  Од Victoria

  Лето, вода и мало морнарче е описот за постелнинaта Nautic. Дружељубивото морнарче ќе ги однесе малите по пат кон безгрижен сон. Дозволете во летните денови Вашите најсакани да уживаат во убавините, квалитетот и шаренилото на оваа постелнина.

  899 ден.

  Додади

  Acelya - Памучна двојна постелнина

  Од Victoria

  Претворете ја Вашата спална во соба од соништата со прекрасната постелнина Paris, која ќе Ви подари француска елеганција, грациозност и нежност со модерен принт. Сетот е дизајниран преку нежен спој на морско сина и светло кафена боја и Ве транспортира за миг на улиците на Париз. Како дополнение, оваа постелнина е многу удобна, квалитетна и мека бидејќи е направена од 100% памук. Љубителите на градот на љубовта нема да можат да одолеат на прекрасната постелнина Paris!  1,599
  1,399 ден.

  Додади

  Teddy Bear - Бебешка постелнина

  Од En Vogue

  Небесно синило ќе го прекрие детското катче на најмалите со бебешката постелнина Teddy Bear! Мечето - фудбалер ќе помогне на Вашите мили лесно да потонат во сладок сон. Овој сет е изработен од 100% памук и нуди единствен квалитет и удобност за најмалите. Разиграност и веселото мече Teddy Bear е она што им е потребно на Вашите најмили за лесен сон!

  899 ден.

  Додади

  Alya - Двојна постелнина

  Од Victoria

  Прекрасниот сет Alyа ќе Ви понуди нежност и смиреност во Вашата спална соба. Прекрасните нежни виолетови цветови суптилно ја разигруваат белата основа. Надополнета со детали во светло зелена боја, сетот Alya е правилниот избор докулку сакате мир во Вашето катче. Сетот е изработен од 65% памук и 35 % полиестер, што Ви дава единственост на двете најдобри карактеристики - квалитет и мекост. Имајте го креветот од Вашите соништа со постелнината Alya!

  999 ден.

  Додади

  Fly Fleur - Памучна единечна постелнина

  Од Victoria

  Одлетајте низ цветен свет само со постелнината Fly Fleur!Овој сет ќе ја разубави и разведри вашата спална соба со розевата боја и цветните шари. Вашата спална соба ќе биде женствена, нежна и грациозна, но и удобна со овој прекрасен сет бидејќи е изработен од 100% памук. Ставете го квалитетот на прво место и тогаш единствен избор за Вас ќе биде овој сет. Вашата спална соба ќе заблеска со квалитет и врвна удобност, но и елеганција и раскош со сетот Fly Fleur!

  1,099 ден.

  Додади

  Elena - Сатенска двојна постелнина

  Од Victoria

  Квалитет и мекост се карактеристики на сетот постелнини Elena Saten Double Bedding!Белата основа е прекриена со интересни принтови во меки нијанси на кафена и магловито зелена боја. Нежност која полека прераснува во силна драма е она што е типично за оваа постелнина. Изработена од 100% сатен, оваа постелнина овозможува удобност, квалитет и мекост на највисоко ниво! Почувствувајте го сето ова единствено со сетот Elena!

  3,999 ден.

  Додади

  Gloria Rosa - Единечна постелнина

  Од ODDO

  Романтичниот сет Mira е правиот избор за секоја спална соба. Комбинацијата на традиционален цветен дезен на бела позадина и точки ќе направат од Вашиот кревет безвременско катче. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, овој сет Ви нуди Вам и Вашите сакани удобност и квалитет. Ви гарантираме дека со сетот Mira ќе запловите низ времето!

  799 ден.

  Додади

  Boat - Памучна единечна постелнина

  Од En Vogue

  Запловете по морските широчини со помош на сет постелнината Boat! Сетот ќе Ве потсети на летните денови и ќе овозможи во Вашата соба да се почувствува мирисот на летото.

  1,099 ден.

  Додади

  Travel Bears - Бебешка постелнина

  Од Victoria

  Постелнината Travel Bears е наменета за Вашите најмили кои уживаат во патувања и во прекрасни авантури. Двете мечиња допринесуваат оваа постелнина да изнуди насмевка и спокоен сон на Вашите најсакани. Изработена од 100% памук оваа постелнина го нуди неопходниот квалитет и удобност токму за нив. Донесете ги авантурите во детското катче со постелнината Travel Bears!

  899 ден.

  Додади

  Ship - Бебешка постелнина

  Од Victoria

  Забавна и слатка - тоа е бебешката постелнина Ship. Тројцата пирати ќе станат најдобри пријатели на Вашите најсакани и ќе овозможат беспрекорна дружба во нивните соништа. Прекрасната комбинација на бои и квалитет е токму тоа што е потребно за убав и здрав сон. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Ship!

  899 ден.

  Додади

  Oyku Mavi - Двојна постелнина

  Од Victoria

  Прекрасната постелнина Petek Pembe ќе внесе колоритност и разноликост во Вашето секојдневиe! Розова боја прекриена со небесно сина и креч бела дава чувство на свежина. Garden Ви дава удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Почувствувајте ја пролетната градина во Вашите сништа преку постелнината Garden!

  999 ден.

  Додади

  Fiyonk Pembe - Памучна двојна постелнина

  Од Victoria

  Претворете ја Вашата спална во соба од соништата со прекрасната постелнина Paris, која ќе Ви подари француска елеганција, грациозност и нежност со модерен принт. Сетот е дизајниран преку нежен спој на морско сина и светло кафена боја и Ве транспортира за миг на улиците на Париз. Како дополнение, оваа постелнина е многу удобна, квалитетна и мека бидејќи е направена од 100% памук. Љубителите на градот на љубовта нема да можат да одолеат на прекрасната постелнина Paris!  1,599
  1,399 ден.

  Додади

  Agret - Памучна двојна постелнина

  Од En Vogue

  Свежина и одмор е совршениот опис за прекрасната постелнина Agret! Оваа двојна постелнина ќе внесе посебна убавина во Вашата спална соба. Прекрасните цветни шари во црвена и кајсија боја се протегаат низ нежните нијанси на жолта и сина боја. Овој сет е исто така многу удобен бидејќи е направен од 100% памук. Почувствувајте се како во цветна градина со небесно сино небо на Вас и запловете безгрижно во светот на соништата. Разубавете го Вашиот сон, но и Вашиот дом само со постелнината Agret!

  1,399 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2017 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје