• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Дизајн

  Големина на ѕиден часовник

  Величина

  Боја

  Боја

  Боја:

  Број:

  Боја

  Боја

  Број:

  Боја:

  Избери боја:

  Одберете боја

  Боја

  Боја:

  Боја:

  Одберете:

  Боја

  Бои

  Избери боја:

  Избери величина:

  Бои

  За

  Боја

  Бои

  Боја

  Бои

  Величина

  Боја

  Избери боја:

  Боја

  Избери број на обувки:

  Боја

  За

  Поврзување

  Материјал

  Долен чаршав

  Вид безжично поврзување

  Дизајн

  Дизајн

  Постелнината содржи

  Боја

  Јорганска навлака

  Аудио

  Навлака за перница

  Микрофон

  Одржување

  Време на пауза (standby)

  Далечина на сигнал

  Можат да се користат и како жични

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Вид на ремче

  Боја на дисплеј

  Механизам

  Боја на ремче

  Ширина на ремче

  Дисплеј

  Водотпорност

  Ширина на куќиште

  Дебелина на куќиште

  Материјал на куќиште

  Гаранција

  Новогодишна акција

  V6-W - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 ммНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  70 ден.

  Додади

  V6-G - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 ммНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  50 ден.

  Додади

  V1-B - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Достапни димензии: 110 cm Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 ммНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  50 ден.

  Додади

  V9-B - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Достапни димензии: 110смМатеријал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 ммНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  50 ден.

  Додади

  V2-W - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 ммНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  30 ден.

  Додади

  V11-B - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 мм на акрилното стаклоНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  40 ден.

  Додади

  V13-B - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 мм на акрилното стаклоНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  50 ден.

  Додади

  Leason L126 - Дрон

  Од Leason

  Кратки спецификации:- 3.7v 550mah lipo батерија- лета до 100 метри- 7-8 минути време на летање- Боја: бела или црнаПакетот содржи:- еден дрон Leason LS126- додатни пропелери- заштитници за пропелери- usb кабел за напојување- постоље за слетување- упатствоДимензии: 31 х 31 х 11 смГаранција: 3 месеци

  1,499 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластични фармерки

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ги облечете вашите омилени фармерки? Не се чувствувате удобно кога ги носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби?➡ Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично. Shape’n’Go еластичните фармерки се изработени со SlimFlex технологија, која ги прави ектремно меки и удобни, без копчиња и патенти. Изгледаат како фармерки, но меки се како хеланки. Конечно може да изгледате одлично во облеката која ви дава послаб и привлечен изглед!Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластинЛесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени.Достапни бои и величини:Хеланки: Сива S, Црна - М и Тексас сина - L

  20 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластична сукња

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ја облечете вашата омилена сукња? Не се чувствувате удобно кога ја носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби?Ова е решението за тоа.Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластинЛесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени.Достапни бои и величини:Сукња: S/M - Црна , L/XL - Црна , XXL/XXXL - Тексас сина

  20 ден.

  Додади

  Станица за полнење телефон - Android (MicroUSB)

  Од NewTech

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.- Материјал: гума/силикон и пластика- Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.- Димензии: 75*55*38 мм- Излез: 5V 1A- Наменет за Android телефони  399
  199 ден.

  Додади

  Преносна батерија - 10400 mAh

  Од NewTech

  Преносна батерија со можен излезен USB порт и премиум Li-ion батерии, поставени во алуминиумска обвививка. Голема преносна батерија со капацитет од 10400 mAh. Со овој капацитет може да го полните Вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 2 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од моделот на телефон) Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Максимален излез на полнење:Полни до 5V/2.1А и може да полни до два уреди во исто време. Димензии: 9.05 x 7.7 x 2.16 смВо пакетот добивате:1 х преносна батерија1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)

  30 ден.

  Додади

  Преносна батерија - 16000 mAh

  Од NewTech

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. Супер голема батерија со 16000 mAh капацитет:Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 3 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон)Компатибилен е и со други направи: Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. Максимален излез на полнење:Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. Димензии: 14.5 x 6.4 x 2.2 смВо пакетот добивате:1 х преносна батерија1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)

  40 ден.

  Додади

  Магнетен кабел за полнење на телефон

  Од NewTech

  Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања. Кабелот се состои од два дела магнетен дел, кој се става во телефонот и кабел кој се поврзува со адаптер за полнење или во компјутер. Магнетниот дел се става во отворот на телефонот каде што го полните и има улога да го заштити телефонот од навлегување на прашина или вода и исто така го продолжува животниот век на кабелот но и на телефонот со тоа што не доаѓа до оштетување на матичната плоча од насилно вадење на кабелот при полнење. Кабелот е позлатен за ултра брз пренос на струја. Погоден е и за во темна атмосфера каде што веднаш со доближување на кабелот до телефонот автоматски магнетот се привлекува и се поврзува со телефонот.Моќност: 2.4 АДолжина: 1 метар

  205 ден.

  Додади

  Водоотпорна маска за телефон

   

  Погодно за мобилен телефон со димезнии: 3,5 инчен - 6 инчен (универзален сите модели)• Препорачана длабочина до 5 метри• Може да се користи во вода, снег и е отпорна на прашина и кал.• Материјал PVC• Не ја употребувајте под жешка вода• Димензии : 18*10.5CMДа се провери пред употреба под вода без да се стави вашиот телефон.

  22 ден.

  Додади

  Colorful Illusion - Спортски хеланки и маица

  Од Outleton Sport

  Материјал: 80% вискоза + 20% ЕластинБоја: МиксБууум! Овие живи хеланки носат супер енергија која се пренесува! Експолозивните бои формираат оптичка илузија која привлекува сечие внимание. Совршената комбинација од вискоза и еластин прави да чувствувате удобно, без ограничување во движењето.Хеланките се состојат од 80% вискоза, што значи дека вискозна органска течност се користи за да се направи мек материјал, кој дозволува на кожата да дише и овозможува хеланките да бидат пријатни за телото. Текстурата на вискозата е слична како памук и доловува свилен изглед.

  299 ден.

  Додади

  Pulse - Патики

  Од Outleton Sport

  Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од стапалата во летно време. Составени од флексибилен гумен ѓон и природен материјал кој го спречува лизгањето. Патиките се лесни, погодни за трчање и други спортски активности.

  10 ден.

  Додади

  Pure Boost - Патики

  Од Outleton Sport

  Материјалот на Pure Boost Shoes ќе Ви обезбеди удобност и енергија во секој следен чекор. Горниот дел на патиките е еластичен и одговара на сите типови на стапала. Дизајните совршено одговараат на Вашата следна спортска или секојдневна комбинација.

  10 ден.

  Додади

  Supernova - Патики

  Од Outleton Sport

  Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана или прошетка со пријателите. Еднобојниот дизајн Ви нуди можност да ги комбинирате со различни парчиња на облека.

  10 ден.

  Додади

  Леќи за телефон - 3 во 1

   

  3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!Добивате три видови на леќи: - Fisheye леќа што ја прави сликата округлеста;- Wide-Angle леќа што и овозможува на камерата да слика под широк агол;- Macro леќа што ќе Ви овозможи да ги фотографирате и најситните детали.Во пакетот добивате: 1 * 180 степени FishEye леќа1 * 10X Macro Леќа1 * 0.67X Wide Angle Леќа

  299 ден.

  Додади

  V6-WO - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 мм на акрилното стаклоНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  30 ден.

  Додади

  V8-WO - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 мм на акрилното стаклоНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  60 ден.

  Додади

  V13-WO - Ѕиден часовник

  Од Wall Clock

  Достапни димензии: 63см, 110см Материјал: EVA + акрилно стаклоДебелина: 1 мм на акрилното стаклоНапојување 1 * AA батерија ( не е вклучена во пакетот)

  30 ден.

  Додади

  Sencor SVC 730 - Правосмукалка

  Од Sencor

  Eфикасен мотор од 800W Класа на потрошувачка на енергија: AКласа на чистење на тепих: CКласа на цврстина на чистење на подот: AКласа на повторна емисија на прашина: CНиво на бучава: 76 dBЦиклонски систем за совршено одвојување на прашина од воздухТелескопска цевка од не'рѓосувачки челикH.E.P.A филтер за перење кој може да се мие5 нивоа системи за филтрирање2 места за паркирање за подната млазницаПредно тркало обложено со гума за полесно движењеДолжина на кабелот за напојување 5 m (ефективен радиус 6,5 m)Автоматско намотување на кабелотСад за прашина кој може да се переЕлектронско регулирање на моќностТермички осигурувач кој го штити моторот од прегревањеУниверзална подна млазница со продолжена четкаДобивате: млазницата, четка за тапацирВолумен на садот за прашина: 1,5 лДимензии (должина × ширина × висина): 410 × 280 × 260 mmТежина: 5,8 кг  4,550
  3,999 ден.

  Додади

  Sencor SBS - Телесна вага

  Од Sencor

  Ултра тенок дизајн (20 мм)Стаклена површина за лесно чистењеЗаштитно стакло (6 mm)Екстремно голем LCD дисплеј (74 x 28.5 mm)BMI функцијаBMR функцијаМеморија за 12 кориснициТежина до 150 кгОпција за избор на мерни единици (kg / lb)Слаба батерија и индикатор за преоптоварувањеАвтоматско исклучување при неактивен режимФункција за заклучување на податоци за попрецизно мерењеИзвор на напојување: 1x CR2032 литиумска батерија (вклучена)Мерење на телото од страна на БИА Принцип:-Масни%-Хидратација на телото%-Пресметајте го потребното количество калории по ден-Функција за автоматско вклучување (тежи веднаш кога скалата се активира)2 години гаранција  1,190
  915 ден.

  Додади

  Sencor SHD 6600 - Фен

  Од Sencor

  2 брзини3 нивоа на температураВклучен е насочувач  за воздухГумирана рачкаМожност за закачувањеТермостатРаботи на напон од: 230 V, 50-60 HzМоќност од : 2000 WДолжина на кабел:2.6м2 години гаранција  1,200
  1,060 ден.

  Додади

  Sencor SSI 2027 BL - Пегла на пареа

  Од Sencor

  Површина за пеглање од нерѓосувачки челикМоќност од: 1600W max3 вида на пареаКонтрола на температуратаОпремена со функција на пареаОпција за самочистењеТранспарентен резервоар за вода-200млИндикаторско светлоРаботи на напон од: 230 V, 50 Hz,Димензии (Ш x В x Д): 260 x 125 x 99ммТежина: 0,65кг2 години гаранција  1,030
  910 ден.

  Додади

  Sencor SKS 4004 - Кујнска вага

  Од Sencor

  Дигитална кујнска вагаБоја: белаПластичен сад со зафатнина до 2000млПрегледен ЛЕД дисплејКалено стакло 4ммСензори осетливи на допирМожност за мерење до 5кгЛесно чистењеПодесување за мерење во кг или млФункција – Tara2 години гаранција  1,220
  1,100 ден.

  Додади

  Sencor SNB - Нутри блендер

  Од Sencor

  Oвој блeндер е идеален за правење супи, храна за бебиња, сосови, коктели и многу други јадења.Може да се мие во машина за садовиВисококвалитетен нерѓосувачки челик на ножеви со слој на титаниумДолжина на приклучен кабел : 1.2 mВолумен на садот: 0,5 lТивка работа (SilentPower)Лесен е за одржувањеМоќност на моторот (max): 1000 WРаботи на напон од: 220-240 V,50-60Hz2 години гаранција  4,330
  3,899 ден.

  Додади

  Giggles - Водоотпорен лигавник

  Од Giggles

  Едни од најубавите спомени со Вашето најмило се моментите кога пробувате нови вкусови и кашички. Со овој водоотпорен силиконски лигавник можете да бидете сигурни дека секој од тие моменти ќе биде забавен, а чистењето нема да претставува никаков проблем. Уживајте во секое хранење каде и да сте!Лигавникот е направен од силикон, водоотпорен е и безбеден дури и за најмалите. Доволно е флексибилен за да не му прави никаква нелагодност на Вашето дете при хранењето. На долниот дел има џеб кој ги собира сите течности и остатоци од храна, а облеката на Вашето дете ќе остане сува и чиста. Копчињата на горниот дел овозможуваат прилагодување на големината, со што совршено ќе одговара на Вашето дете и ќе можете да го користите подолго време. Нема потреба од перење, само пребришете со влажно марамче, кујнска хартија или крпа, а за темелно чистење можете да го измиете и со сјај, исплакнете и лигавникот ќе биде совршено чист!

  10 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје