• Држава  Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Бои

  Боја

  Боја

  Капацитет

  Боја

  Бои

  Боја

  Одберете боја:

  Боја

  Боја

  Бои

  Боја

  Перформанс:

  Боја:

  Iskra Trimmer Colors

  Боја

  Боја:

  Боја

  Боја

  Бои

  Бои

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја:

  Боја

  Бои

  Боја

  Бои

  Бои

  Бои

  Бои

  Боја

  Боја

  Боја

  Боја:

  Боја

  Бренд

  Поврзување

  Енергетска класа

  Конектор

  Систем

  Вид безжично поврзување

  Моќност

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Време на слушање

  Време на пауза (standby)

  Далечина на сигнал

  Можат да се користат и како жични

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Гаранција

  Бренд

  Големина на екран

  Максимална резолуција

  Вид на дисплеј

  Капацитет

  Класа

  Електроника

  Iskra GR 810 - Плинска скара

  Од Iskra

  Моќност: 2.55kW Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm Отстранливa емајлиранa плотна со рачки Пренослива и лесна Регулатор на притисокот за плин За надворешна употреба Поврзување за гас: 8 mm Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37 Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д) Гаранција: - 2 години  2,899
  2,396 ден.

  Додади

  Iskra OR 301 - Плинско решо

  Од Iskra

  Вкупна топлинска снага: 4.45 kW Топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 2,10kW Големина на млазници: Ø 0,50 мм / дијаметар 0,60 мм / дијаметар 0,65 мм Големина на пламеник: дијаметар Ø50 мм / Ø65 мм / Ø75 мм Приклучок за гас: Ø8 мм Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37 Капак за заштита од ветер и прашина Димензии на пакување (во мм): 370 (В) x 620 (Ш) x 85 (Д) Гаранција: - 2 години  2,599
  1,756 ден.

  Додади

  Iskra OR 401 - Плинско решо

  Од Iskra

  Вкупна топлинска снага: 5.85 kW Toплинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 1,40kW / 2,10kW Големина на млазник: Ø 0,50 мм / 2x Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 мм Големина на пламеник: дијаметар 50 мм / 2 x 65 мм / 75 мм Приклучок за гас: 8 мм Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37 Капак за заштита од ветер и прашина Димензии на пакување (во мм): 500 (В) x 546 (Ш) x 88 (Д) Гаранција: - 2 години  2,699
  1,996 ден.

  Додади

  Iskra HH-09 - Халогена Печка

  Од Iskra

  Моќност: 2000 W Поставки: 3 Термостат Заштита од прегрејување Индикатор за работа Складирање на кабел Гаранција: - 2 години  2,499
  1,599 ден.

  Додади

  Rohnson R 2092 - Апарат за печење леб

  Од Rohnson

  Моќност: 800 W 12 програми за печење LCD дисплеј Капацитет: до 1200 гр Голем подвижен сад со две лажици Нелеплива облога Одложен старт Функција за одржување на топлина Програма за нараснување на тестото

  5,499 ден.

  Додади

  Машина за шиење

  Од As Seen On TV

  Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење. Машината има вградено светло за да може да ја користите во сите услови денски и навечер. Работи на струја преку адаптер. Во пакетот добивате и педала за најдобро користење на машината. Големина: 21.1 x 13.5 x 22.9 см Во пакетот добивате: конец, игла, педала, адаптер за струја и упатство + резервна игла и конец. Напојување: адаптер или батерии Моќност: 6W  1,299
  999 ден.

  Додади

  Rohnson R 769 - Електричен Бокал

  Од Rohnson

  Моќност: 2000 W Напон: 220 до 240 V Капацитет: 1,7 литри Безбедност: осигурувач против прегревање и да почне без вода Подвижен филтер Автоматско исклучување Индикатор за нивото на водата Механизмот за отворање на капакот го исклучува бокалот Ергономска рачка Чување на кабелот во основата

  999 ден.

  Додади

  Rohnson R 217 - Тостер

  Од Rohnson

  Моќност: 750W Нелепливи плочки Светлосен индикатор Изолирана горна површина за заштита од висока температура Боја: бела  999
  899 ден.

  Додади

  Rohnson R 207 - Тостер

  Од Rohnson

  Моќност: 750 вати Степени на јачина на печење: 6 2 отвори со ширина од 32мм Автоматско исклучување Не загревачка надоворешност Копче за брзо печење Нелизгава подлога Отвор за отстранување на трошки Црна боја со иноксни страни Гаранција: 12 месеци

  1,699 ден.

  Додади

  Rohnson R 448 - Кафе блендер

  Од Rohnson

  Миксер/блендер за кафе, сок или милкшејк Моќност: 100W Брзини: 2 + турбо функција Сад за мерење од 450 мл Материјал: пластика и нерѓосувачки челик Димензии: 16 цм x 12 цм x 39 цм Гаранција: 12 месеци

  1,899 ден.

  Додади

  Grundig HM 5040 - Миксер

  Од Grundig

  Black Line серија Моќност: 300W Степен на работа: пет брзини на работа + турбо опција Копче за отпуштање на маталките Маталки за нормално матење и за тесто Рачка: гумирана Боја: црно - сребрена Гаранција: 12 месеци  1,799
  1,399 ден.

  Додади

  Rohnson R 284 - Фритеза

  Од Rohnson

  Моќност: 900 вати Капацитет за маслоЧ 1,5 литри Термостат со подесување за температура од 0 до 190 °C Тефлонски сад за пржење што се отстранува за полесно чистење Филтер за миризба Рачкa отпорни на топлина Светлосен индикатор Гаранција: 12 месеци

  2,999 ден.

  Додади

  Grundig HD 6760 - Фен

  Од Grundig

  Моќност: 2000 вати Јамка за прикачување Заштита на коса со керамика (Ceramic coated grill) Едноставен филтер за чистење Турбо функција Степен на работа со две брзини Три степени на температура Cool Shot: функција за ладен воздух Додатоци: Фокусер Должина на кабелот: 1.8 метри Гаранција: 12 месеци

  1,699 ден.

  Додади

  Grundig HD 6862 - Фен

  Од Grundig

  Моќност: 2000 вати Јамка за прикачување Турбо функција Степен на работа со две брзини Три степени степени на температура Додатоци: Фокусер Напон: 230-240 V Должина на кабелот: 1.8 метри Гаранција: 12 месеци

  1,899 ден.

  Додади

  Grundig HD 7581 - Фен

  Од Grundig

  Професионален фен за коса со "IONIC" функција Мочност: 2300 вати 3 сетинзи за температура, и 2 за брзина "Cool Shot" копче за дување ладен воздух Голем дифузер за волумен, вклучен во пакувањето, и тесен керамички распространувач со отвори за прецизно работење Филтер за воздух, кој лесно се отстранува за оддржување и чистење 1,8 метри кабел со гајка за закачување Бела и светло сина боја Гаранција: 12 месеци  2,390
  1,999 ден.

  Додади

  Grundig HD 5300 - Фен

  Од Grundig

  Моќност: 1800w Наменет за професионално стилизирање Долготраен Професионален AC мотор Perfect protection - премиум керамичка облога на воздушниот излез со кератин, која овозможува еднакво реаспоредување на топол воздух Индивидуално подесување температура - 3 степени за топол воздух и 2 степени за брзина на работење, кое е погодно за сите типови коса Опција за ладен воздух Тесен воздушен издув за претцизна работа и стилизирање Дифузер за волумен при работа со топло и ладно Кабел: 1,8 метри Боја: Сиво / тиркизна Гаранција: 12 месеци  2,199
  1,999 ден.

  Додади

  Grundig HS 6520 - Фигаро

  Од Grundig

  Моќен 700 ватен мотор Лева и десна ротација на термо четките Две термо четки со различни големини 1. ø 22mm 2. ø 30mm 2 нивоа на јачина Заштита од прегревање Превртлив 1.8 метарски кабел со кука за закачување Гаранција: 12 месеци

  3,399 ден.

  Додади

  Grundig MC 6040 - Машинка за потстрижување

  Од Grundig

  Време на полнење: 45 мин Работа на батерија (на полнење со кабел и бежично); Напон: 100-240 V/50 - 60Hz Керамички сет од сечила 2 телескопски чешли Автоматско прилагодување нa напон Просечна должина: 2-41 мм Телескопски чешли Високо квалитетен и мек допир по завршувањето Моќен и тивок мотор Внатрешен систем на заклучување за заштита од сечење LED индикатор за полнење на батеријата Гаранција: 12 месеци  1,799
  1,299 ден.

  Додади

  Grundig MC 7240 - Машинка за потстрижување

  Од Grundig

  Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот Моќен и тивок мотор Висок квалитет , екстра остро сечило од керамика и нерѓосувачки челик Cut & Thin, уникатна функција која може да биде поставена директно на сечилото Порамнување ширина: 40 мм Порамнување должина: 1 мм до 40 мм Мал телескопски чешел : 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 мм Големи телескопски чешел : 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при работа 2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/брада , совршен за нега на должина за 3 дена стара брада Лесен за одржување Работи на батерија и на струја Приближно 45 минути непрекинато користење, 3 часа време за полнење Гаранција: 12 месеци  1,999
  1,342 ден.

  Додади

  Cool Grip - Држач за телефон

  Од OutletON

  Држач за мобилни телефони, опремете го вашиот автомобил со Cool Grip и поставете го телефонот секогаш на позицијата каде што ќе Ви е најдостапен.

  299 ден.

  Додади

  Маска масажер за очи

  Од As Seen On TV

  Ослободете се од уморот на очите со маската за масажа на очи за само 5 минути по напорниот ден! Идеален масажер кој ги масира деловите околу очите, масажерот е погоден и за третрање мигрена. Маската има нежни гумени додатоци кои нежно масираат во 9 различни програми на масажа. Ставете две AAA батерии (не се вклучени) Начин на функционирање: Притиснете го копчето за уклучување на маската, тоа ќе го активира автоматскиот циклус на масажа кој содржи 9 различни методи на масирање еден по еден. Ако го притиснете повторно, маската престанува да работи веднаш. Ако го притиснете копчето за функција, го менува методот на масажа. Внимание: Ако имате правено операција на очите или ви се физички повредени, консултирајте се со доктор пред да го користите производот. Производот да не се користи повеќе од 20 минути по сесија, Препорачливо е да не се носат контактни леќи при користењето на производот.  999
  599 ден.

  Додади

  Мини масажер за нанесување крема

  Од As Seen On TV

  Со овој мини масажер лесно ќе ја нанесете кремата на вашето лице. Помага при затегнување на кожата и подобрување на циркулацијата, дозволува кремите или серумот за лице подобро да се абсорбираат во кожата и ги намалува темните кругови околу очите. Се користи и за масажа на целото лице и околу очите. Го релаксира и опушта вашето лице и пределот околу очите, после напорен ден. Користи една АА батерија (не е вклучена во пакетот) Димензии: : 12cm x 3cm Боја: розева

  199 ден.

  Додади

  Grundig MT 3910 - Тример за нос и уши

  Од Grundig

  Се користи за непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите Додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот Куќиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик Безбедна и безболна употреба Главата се пере со хигиенски средства за чистење Користи само за АА 1,5 V батерија

  799 ден.

  Додади

  Dynamic 6139 - Хоризонтален калорифер

  Од Dynamic

  Моќност: 2000 W 2 степени на моќност Користи вентилатор за издувување на топлината Термо регулатор Заштита од прегревање Гаранција 1 година  960
  799 ден.

  Додади

  Dynamic 2586 - Вертикален калорифер

  Од Dynamic

  Моќност: 2000 W 2 степени на моќност Користи вентилатор за издувување на топлината Термо регулатор Заштита од прегревање Гаранција: 6 месеци  680
  599 ден.

  Додади

  Dynamic 2582 - Греалка конвектор

  Од Dynamic

  Моќност: 750/1500 W 2 степени на моќност Ултра тивок вентилатор Термо регулатор Гаранција: 1 година  1,699
  1,399 ден.

  Додади

  GrundigTA 4260 - Вертикален Тостер

  Од Grundig

  Тостер за двопек идеален за подготвување појадок Елегантен дизајн и декорации од не‘рѓосувачки челик 800 w моќност 2 широки отвори за кришки леб со различна големина Светлечки копчиња Опција за подгревање Решетка за подгревање Дигитална регулација за печење со LED дисплеј Фиока за трошки која се отстранува за лесно чистење Рачка за рачно подигање на лебчињата Простор за сокривање на кабелот во долниот дел Бела со матно златна боја  1,999
  1,499 ден.

  Додади

  Grundig TA 7280 - Вертикален тостер

  Од Grundig

  Моќност: 1000W; Индикатори: со сина сијаличка за затоплување, одмрзнување и стопирање; Отвори: два екстра широки и длабоки за сите типови лепчиња; Копчиња: осветлени + стоп копче; Автоматско исклучување: да; Дополнителен сад: подвижен за трошки; Подлога: интегрирана, за загревање на багети и кроасани; Функција за одмрзнување: да; Ефикасност: лесен за користење, одржување и чистење; Боја: црна - метална.  2,399
  2,299 ден.

  Додади

  Rohnson R 111 - Рачна правосмукалка

  Од Rohnson

  Рачна правосмукалка на батерии, за чистење сува и мокра површина 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филтер што лесно се мие Индикатор за полнење Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz 45 W јачина на мотор 3 додатоци за чистење на потешко достапни места  1,999
  1,799 ден.

  Додади

  Dynamic IFH02-50 - Тајфун трофазен

  Од Dynamic

  Тајфун 5000W IFH02-50 Трофазен -Напон 400V~50Hz -Моќост: 5000W -Подесување: 3(30w,2500w,5000w) -Шифра:4953 12 месеци гаранција

  7,099 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје