• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Боја

  Mam big set colors

  Water Filter Colors

  Боја

  Дом, алати и градина

  MagicMesh - Магнетна завеса за врата

  Од As Seen On TV

  Со магнетната мрежа за врата, лесно ќе можете да го задржите свежиот воздух дома а инсектите надвор. Мрежата има 18 силни магнети што кога ќе поминете низ мрежата и дозволуваат автоматски да се затвори. Совршена е за миленици и за моменти кога носите нешто и немате како да отворите врата. Магнетната мрежа за врата лесно се поставува, со неа доаѓаат и делови за прицврсување на вратата. Димензии: 100 * 210 см  699
  299 ден.

  Додади

  Магично црево

  Од As Seen On TV

  Зошто го нарекуваме магично? Црево се растегнува и до 15.5 метри кога ќе пуштите вода и се собира кога ке ја сопрете (5 метри)• Компатибилно со сите стандардни приклучоци и продолжетоци за црева за вода• Автоматски се зголемува x3 поголема должина од сопствената• Без виткање и пукањеМагичното црево е исклучително лесно црево, направено од материјал кој не може да се прекрши. Тајната е во самата технологија на изработка на ова црево кое може да се прошири во должина до 3 пати од првобитната состојба кога не е активно.Цревото ви овозможува без проблем да ја полевате вашата градина, да го миете вашиот автомобил и сите останати активности за кои ви е потребна вода.Магичното црево се растегнува, не зафаќа многу простор и е доста практично и компактно, доволно долго да ги извршите сите посакувани задачи.*При употреба прво пуштете слаб млаз вода па потоа зголемете го бидејќи наеднаш ако го оптеретите цревото може да дојде до оштетување.  799
  399 ден.

  Додади

  Laica Stream 3000 - Бокал за филтрирање вода

  Од Laica

  Шифра: J961 Направен за оние кои сакаат да уживаат во посебен стил и елеганција· Италијански дизајн· Soft touch рачка· “QuickFill” капак за брзо полнење· Индикатор за промена на потрошени филтри· Голем капацитет 3L· Подарок филтер во комплетотОва е првата колекција на бокали со филтер за вода кои покрај основната функција, имаат и задача да го освежат и да го направат повесел вашиот живот. Одлични за прочистување на водата и за добивање на свежа и здрава вода!Филтерот има 5 нивоа на филтрирање и ја намалува тврдоста на водата, ги отстранува хлорот, тешките метали, пестициди, а со тоа значително го подобрува вкусот и квалитетот на водата.  1,999
  1,499 ден.

  Додади

  МАМ - Голем сет

  Од MAM

  Мам голем сет за новороденчињаСетот содржи:2 Anti-Colic шишиња 160 ml1 Anti-Colic шише 260 ml 1 Start цуцла 1 Clip држач за цуцла

  1,399 ден.

  Додади

  Max Puls MP-ID017 - Ударна бормашина

  Од MaxPuls

  Шифра: 6960Напон: 230V-50HzМоќност: 750WВртежи: 0-3000/минДупчење во:-метал: 13-дрво: 25мм-бетон: 13ммФутер: 1.5-13мм

  1,919 ден.

  Додади

  Max Puls Генератор на бензин MP-GG002

  Од MaxPuls

  Максимална моќност: 2 HPРаботна моќност: 750 WКапацитет за резервоар: 4 литриМотор двотактенГориво-мешавинаМеханичко палењеГаранција: 12 месециШифра: 6067

  6,780 ден.

  Додади

  Max Puls MP-GLM004 - Бензинска косилка за трева

  Од MaxPuls

  Бензинска косилка за треваМоќност:2.4kWЗафатнина:139CCВртежи:3000/minШирина на сечење:406mmВисина на сечење:20-65mm/3 позицииКапацитет на корпа:45LМотор:Subary StyleТркала:6"код:6491

  10,400 ден.

  Додади

  Базен Intex 57495

   

  Димензии: 229х229х56 см.Kапацитет: 1,215 литри.Базенот е со три воздушни комори и дизајн кој овозможува лесно празнење.Пакувањето содржи лепенка за евентуално оштетување.

  2,999 ден.

  Додади

  Intex 68797

   

  Димензии : 67 x 184 x 17 смМатеријал: PVC

  899 ден.

  Додади

  Intex 58431

   

  Производител: ИнтексМатеријал: ПВЦМаксимален капацитет на вода: 790 литриДијаметар: 188 смВисина: 46 смТежина: 2,71 кг

  899 ден.

  Додади

  Max Puls MP-CD025 - Батериска бормашина

  Од MaxPuls

  Шифра: 6269Батерија: 18V/1300mAh Li-ionВртежи:1. 0-350/мин2. 0-1250/минВртежен момент: 16+1Време на полнење: 1 часБезклучен футер: 0,8-10ммГаранција: 12 месеци  4,899
  3,499 ден.

  Додади

  Електронски Сеф 52EL

  Од OutletON

  Спецификации на електронскиот сеф:- Дигитална брава која дозволува да внесете ваша шифра за отклучување на сефот. (Добивате 4 ААА батерии со сефот)- 2 сигуросни клуча - Се монтира на ѕид (добивате 4 штрафови, специјално наменети за во ѕид)Димензии: Висина: 52 смШирина: 35 смДолжина: 36 см  8,999
  6,499 ден.

  Додади

  Електронски Сеф 30ED

  Од OutletON

  Спецификации на електронскиот сеф:- Дигитална брава која дозволува да внесете ваша шифра за отклучување на сефот. (Добивате 4 ААА батерии со сефот)- 2 сигуросни клуча - Се монтира на ѕид (добивате 4 штрафови, специјално наменети за во ѕид)Димензии: Висина: 35 смШирина: 38 смДолжина: 35 см  5,999
  4,499 ден.

  Додади

  360 Rotating Smart Hanging Organizer

  Од As Seen On TV

  Ротирачкиот организер ќе Ви овозможи да го задржите Вашиот дом уреден и се состои од 3 внатрешни полици и 24 различни џебови. Организерот се ротира за 360 степени и овозможува целосен пристап до Вашите работи.Ова е повеќе наменски организер, а преопорачуваме да се чуваат чевли, ташни, играчки, облека или аксесоари.Искористете ја оваа патентирана технологија што може да го направи секој плакар уреден и лесно пристапен.Материјал: ТекстилДимензии: 30цм*75 цмВо пакетот добивате еден ротирачки организер

  499 ден.

  Додади

  Каса 10ED

  Од OutletON

  Спецификации на касата:- Додаток за ситни пари- Три прегради- 2 сигуросни клуча Димензии: Висина: 9 смШирина: 30 смДолжина: 24 см  1,299
  999 ден.

  Додади

  MaxPuls MP-ES01 - Пиштол за фарбање со компресор

  Од MaxPuls

  Шифра: 5692 Моќност: 500WРезервоар: 700 млДизна: 2,5 ммГаранција: 6 месеци

  3,159 ден.

  Додади

  Соларно светло со сензор

  Од NewTech

  Солано светло со сензор! Карактеристики: - Силно светло што ќе Ви навечер го осветли посакуваното место, а се исклучува автоматски по 15 секунди ако нема никакво движење пред сензорот. - Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината.- Панелот има 20 LED светилки.- Сензорот детектира на 180 степени Технички спецификации:- Соларен панел: Polysilicon 12.6, 2.1W- Батерија: 3.7V 2200 mAh- LED Светла: 20 LED, 440 lumens- Време на полнење: се полни 5-8 часа- Време на светење: Кога е целосно полн свети и до 2 вечери- Опсег на сензорот: 8-10 метри- Водоотпорност: IP65- Големина: 22*13.2*8.5 см- Големина на пакетот: 45*42*36 см  1,399
  1,199 ден.

  Додади

  Laser Level Pro 3 - Мулти функционална алатка за мерење

   

  Fixit - Мулти функциона алатка за мерење! Доколку Ви е потребно да ја измерите должината или степенот на рамнина, Ви ја препорачуваме Fixit! Алатка која едноставно мора да ја има во секој дом!Функции на алатката: Метро со должина до 2.5 метри, васер вага(либела) со ласер со 3 видови ласерски линии, крст, хоризонтална или вертикален ласерски зрак за мерење и алуминиумски стабилен линијар од 15 см.

  699 ден.

  Додади

  Clever Cutter - Нож и даска за сецкање

  Од As Seen On TV

  Повеќенаменска кујнска ножица со даска - две во едно, нож и даска во форма на ножица!- Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи- Можност за заклучување за безбедно складирање- Погоден за во машина за садови- Сечило од челик и дршка од квалитетна пластика  499
  349 ден.

  Додади

  Конектор за магично црево

  Од As Seen On TV

  Конекторот ќе Ви овозможи да го поврзете магичното црево со уште едно такво, во овој случај двете црева се користат како едно. Едноставен е за употреба од едната страна го ставате крајот на едното црево а од другата страна на конекторот крајот на другото црево.

  50 ден.

  Додади

  Better Strainer - Приспособлива цедалка

  Од As Seen On TV

  Исцедете ги маснотиите, маслото за готвење и водата со леснотија! Оваа проширувачка цедалка и нејзиниот флексибилен дизајн кој го "зграпчува" и прицврстува тенџерето, ќе Ви обезбеди сигурно истурање на течноста без никаква мака.Материјал: Нетоксична пластика и силикон Димензии: 25*14смБоја: ЦрвенаПакетот вклучува: 1 парчеСоодветно за тави и тенџериња од 24цм до 30цм.Доколку Ве интересира големопродажна цена Ве молиме да не контактирате.  499
  249 ден.

  Додади

  Iskra GX-EID040-2 - Ударна дупчалка

  Од Iskra

  Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.Напон : 220-240V~50HzЈачина: 500W (max)Брзина на вртежи: 0-3000 okr/minГлава: Ø 1,5-13 mmПроменлива брзинаДва свера на вртењеРачкаМерач на длабочинаДолжина на кабел: 1,8m  1,899
  1,599 ден.

  Додади

  Iskra S1M-DD13-125 - Аголна брусилка

  Од Iskra

  900 W јачина11000 rpm во празен од125 mm макс. големина на дискМ14 големина на браникПодесива рачка1,7 kg тежина  2,499
  2,099 ден.

  Додади

  Брусилица 800W + 5 брусни камења + сет алати

   

  Шифра: 631025Брусалица 800W MP-AG018Напон: 230V-50HzМоќност: 800WВртежи: 11,000/минГолемина на диск: 125 ммНавој: М14+5 додатни брусни камења+ Сет алати: два штрафцигери, имбуси и метро  2,699
  1,799 ден.

  Додади

  Iskra Вибрациона бормашина со сет алати GX-BMC002

  Од Iskra

  Вибрациска Бормашина со сет алатиЈачина : 500WНапон : 230-240V~50HzБрзина на вртежи : 0-3000/min-1Глава: ø 13mmПроменлива брзинаДва сета на вртењеРачкаМерач на длабочинаДолжина на кабел: 1,5mСет на рачни алати:столарски чекич 227gкомбинирана клештаклешта која се подесувамагнетски додаток за додавање тапетарски ножметро (2 m)сет на насадни клучевисет 25 mm додатоксет за бушењетиплиПакување: куферДимензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)Гаранција 12 месеци  3,499
  2,499 ден.

  Додади

  Iskra GX-AG046-2 - Брусилица

  Од Iskra

  Напон: 220-240V~50HzЈачина: 500W (max)Вртежи: 0-11.000 okr/minГолемина на диск Ø 115/125 mmОсовина: M14Две дотатни места за рачкаДолжина на кабел: 1,8mГаранција 12 месеци  1,899
  1,699 ден.

  Додади

  Iskra HL-SD15Li-1036 - Батериска Штрафилица

  Од Iskra

  Напон: 3.6V Моќност: Li-ion Батерија (1,3Ah) Вртежи во празно: 180 / мин-1 Вртежен момент: 3 Nm LED сијалицаСамозатезна глава : Ø 6,35 mm (максимум) Димензии на пакувањето (во mm): 153 (В) x 173 (Ш) x 60 (Д) Нето тежина: 0.298 kgГаранција: 12 месеци

  1,499 ден.

  Додади

  Iskra Z1J-13 DB5307 - Ударна дупчалка

  Од Iskra

  Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност : 600W Вртежи : 0-3000 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm Променлива брзинаДве насоки на вртењеДодатна рачкаМерач на длабинаДупчење на : -железо : 13 mm -бетон : 16 mm -дрво: 25 mm Должина на кабел: 1.8 mДимензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д) Гаранција: 12 месеци  2,199
  1,899 ден.

  Додади

  MaxPuls Батериска бормашина MP-CDL025

  Од MaxPuls

  Шифра: 6269Батерија:18V / 1300 mAh Li-ionВртежи:1. 0-350/мин2. 0-1250/минВртежи во момент: 16+1 Време на полнење: 1 часБезклучен футер: 0,8-10ммГаранција: 1 година

  4,899 ден.

  Додади

  Max Puls MP-SA016 - Шлајферка

  Од MaxPuls

  Шифра: 5983 Моќност: 135 WВртежи: 1150/минГолемина плоча: 90 х 187 ммТежина: 1,3 кгГаранција: 6 месеци

  999 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2017 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје