• Држава  Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Winter Chains 16mm

  Големина на церадата

  Големина на зимски ланци

  Возило

  Сезона

  Дијаметар на бандаж

  Висина на гума

  Ширина на гума

  Индекс на брзина

  Индекс на носивост

  Индекс на отпор

  Индекс за перформанс на влажен пат

  Гласност на гума

  Земја

  Гаранција

  Автомобилска опрема

  Зимски ланци за автомобил

  Од Tons-Form

  * Погледнете го описот за да ја видите потребната големина на ланците. Дебелината на ланецот е 12мм. 30 155x12, 560x12, 165/70x12, 175/70x12, 125x15, 135x14, 140x13, 145x13, 150x12, 150-65x345, 155/70x13, 155/65x14, 175/60x30, 185/55x13 40 135x15, 145x14, 155x13, 600x12, 155/70x14, 165/60x14, 165/70x13, 170/65x340, 175/60x14, 175/65x13, 175/70x12, 180/60x340, 180/65x315, 185/60x13, 190/55x340, 195/55x13 50 145x15, 155x14, 165x13, 520x14, 560x13, 560x14, 590x13, 155/70x15, 155/60x15, 160/70x14, 170/65x365, 175/65x365, 175/70x15, 180/65x340, 185/50x15,185/60x14, 185/65x13, 185/55x14, 190/55x365, 195/50x14, 195/55x14, 195/60x13 60 155x15, 165x15, 170x13, 175x13, 560x15, 600x13, 165/70x15, 165/75x14, 175/60x15, 175/65x15, 175/70x14, 180/65x365, 185/55x15, 185/65x14, 185/70x13, 190/65x340, 190/65x340, 195/50x15, 195/60x14, 194/65x13, 200/65x340, 205/60x13 70 175/70x15, 175/75x14, 180/65x390, 185/60x15, 185/70x14, 195/50x16, 195/55x15, 195/65x14, 195/70x13, 200/55x390, 200/60x365, 205/55x15, 205/55x14, 205/60x14, 210/55x13, 210/55x365, 220/50x365 80 165x15, 175x14, 175x15, 185x13, 185x14, 600x15, 650x14, 185/70x15, 185/75x14, 190/65x390, 195/60x15, 195/65x15, 195/70x14, 200/60*390, 200/60x15, 205/50x16, 205/55x15, 205/60x15, 205/60x14, 205/70x13, 210/55x390, 210/65x365, 215/50x16, 215/50x16, 215/60x14, 220/55x15, 225/55x14.

  850 ден.

  Додади

  Церада за автомобил

  Од Tons-Form

  - Тежина 900.0 гр. - Големини: М, L и XL - Церадата е изработена од Тенок ПВЦ материјал - На долните рабови има ластик, со помош на кој се прицврстува за автомобилот - Нема патент - Водоотпорна е и го штити вашиот автомобил од изложеност на дожд, сончево зрачење и прашина.

  1,199 ден.

  Додади

  Tons Form - Зимски ланци Super Strong

  Од Tons-Form

  * Погледнете го описот за да ја видите потребната големина на ланците. Дебелината на ланецот е 16мм. 225/380 95/75-14, 195-14, 205/70-14, 205/75-14, 205-14, 215/70-14, 245/7060-14, 670-14, 85-15, 195-15, 195/70-15, 195/75-15, 195/80-15, 205/65-15, 205/70-15, 205/75-15, 215/65-15, 175/75-16, 175/80-16, 175-16, 185/75-16, 195/65-16, 205/65-16, 215/60-16, 235/70-17.5 230/390 15/75-14, 215/14, 750-14, 25/70-15, 670-15, 205/80-15, 215/70-15, 215/75-15, 05/70-16, 215/65-16, 600-16, 640-16, 185-16, 195/75-16, 195-16 240/400 215/80-15, 215/15-15, 225/75-15, 255/60-15, 700-15, 205/75-16, 205/80-16, 205-16, 215/70-16, 225/65-16, 600-16, 640-16, 185-16, 195/75-16, 195-16 245/410 35/70-15, 235/75-15, 05-16, 215/75-16, 215/80-16, 215/85-16, 215-16, 225/70-16, 225/75-16, 235/65-16, 650-16.5, 225/65-17, 235/60-17, 650-17, 35/55-18 250/450 45/75-15, 245/85-15, 250/70-15, 250-15, 255/70-15, 265/70-15, 27*8.5-15, 30*9.5-15, 8.4-15, 9.0-15, 235/70-16, 235/80-16, 245/70-16, 255/65-16, 700-16, 9.0*75-16, 225/75-17, 235/65-17, 235/70-17, 245/65-17, 255/55-17 255/460 0.00-15, 255/75-15, 265/75-15, 31*10.5-15, 235/75-16, 255/70-16, 255/65-17, 275/55-17, 245/70-17, 255//60-17, 235/65-18, 245/60-18, 255/55-18, 285/50-18, 255/50-19, 275/45-19, 275/40-20 265/480 29*12.5-15, 29*12-15, 29*13.5-15, 31*11.5-15, 750-16, 235/80-16, 265/70-16, 265/75-16, 280/70-16, 225/75-17.5, 265/65-17, 8.5-17.5, 255/70-181, 255/60-18, 275-60-18, 275-60-18, 255/55-19, 265/50-19, 285/45-19, 7-19.5, 245/50-20, 255/50-20, 275/45-20 270/490 32*11.5-15, 31*15.5-15, 825-15, 275/70-16, 825-16, 265/70-17, 275/65-17, 245/75-17, 9.5-17, 235/75-17.52, 45/70-17.59, 0.5/17.5, 700-18, 750-18, 225/70-19.5, 8-19.5, 650-20, 700-20

  2,350 ден.

  Додади

  Кабли за акомулатор 1200А

   

  Кабли за акомулатор Пренос на моќност: 1200A Шифра: 409

  699 ден.

  Додади

  Matador MP54 Sibir Snow 175/65 R15 88T - Автомобилски гуми

  Од Matador

  MP54 Sibir Snow: - Одлично влечење на снежни површини - Безбедност на влажни и мокри патишта - Зголемена истрајност - Намалена бучава при патување Matador – Подготвен за предизвик! Бидете подготвени за секаков предизвик со гумите на Matador, бидејќи истите се создадени од професионалци. Многуте години поминати во успешно искуство во развивање на Matador се рефлектираат преку динамичноста, современоста и докажаноста на производите.Со Matador бидете секогаш сигурни и подготвени на патот. Како дел од престижната Continental групација, Matador има долгогодишна традиција на висококвалитетни перформанси благодарение на европските стандарди во производство и технологија. Брендот на Matador стои зад следниве вредности: - Динамичност: Модерен бренд исполнет со еенергија, активност и големи амбиции. - Искуство: Повеќе од 100 години во автомобилската индустрија. - Подготвеност: Огромен избор на производи кои ги покриваат сите барања во сите временски услови. Брендот на Matador претставува долга традиција, со огромно портфолио и сигурен перформанс. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  3,670
  2,749 ден.

  Додади  5,450
  4,025 ден.

  Додади

  Advanced - Камера за во автомобил

  Од CarCam

  Леќа: 6 фиксирани леќи Зум: 4 х дигитален зум LCD Дисплеј: 2,7 инчи 16:9 LCD Ноќно снимање: 4 вградени инфраред светла Слика: JPG формат, максимум аутпут 5 мега пиксели Аудио: Вграден микрофон и звучник Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD-HC картичка Портови: USB Вграден сензор за движење Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а се поврзува во струја во просторот за запалката. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.  1,399
  799 ден.

  Додади

  Konnwei блутут OBD2 Скенер за автомобил

  Од Konnwei

  -Работи со сите OBD2 во согласност со возилата -Ги дијагностицира сите проблематични кодови, како и генеричките и производните спецификации и го прикажува ннивното значење (над 3000 генерички кодови и дефиниции во базата на податоци) -Ги одстранува грешните кодови, и го исклучува индикаторот за дефект на моторот. -Софтвер за компјутер, таблет и смартфон (вклучено во пакетот CD) а се поврзува и на телефон преку апликација. -Блутут 3.0 , стабилна врска и со голема брзина на пренос -Уредот е во мала димензија, компактен и многу лесен за употреба. - Оперативен систем: Windows или Android Во пакетот добивате: 1 х Konnwei Bluetooth OBD2 Auto Scanner Adapter 1 х Упатство за употреба 1 х CD за инсталација  999
  849 ден.

  Додади

  HD Touch L505C - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

   

  Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Со Touch Screen технологијата имате практичен достап до сите функции. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место. Кратки карактеристики: - Touch екран - Резолуција на предна камера: Full HD 1080p (видео: HD 1920x1080, слики: 3M 1920x1080) - Резолуција на задна камера: 640x480 - LCD дисплеј: 4.3 инчи - Формат на слика: JPEG - Формат на видео: AVI (H.264) - G-sensor: вграден - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB - Леќи со широк агол: Предна камера - 140 степени, задна камера - 170 степени - Ноќно снимање - Вграден микрофон - Вграден звучник - Оптимална темпертура: 0°C - 50°C Димензии: 29.5 х 7.5 cm Пакетот содржи: - HD Touch L505C - Задна камера со соодветен кабел (10 m) - Кабел за полнење за во автомобил (3 m) - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци  3,500
  2,499 ден.

  Додади

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1

   

  Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место. Кратки карактеристики: - Резолуција: Full HD 1080p - Резолуција на видео: 1920*1080p; 1280*720p - Формат: MOV (video: H.264, audio: AAC) - G-sensor: вграден - LCD дисплеј: 4.3 инчи - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB - Леќи со широк агол: 170 степени (170A+ levelJenS) - Детектор на движење - Ноќно снимање - Батерија: 450mAh Димензии: 30 х 8 cm Пакетот содржи: - Vehicle Blackbox DVR камера - Задна камера со соодветен кабел - Кабел за полнење за во автомобил - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци  2,999
  1,599 ден.

  Додади

  Bell Howell - Поларизирани наочари

  Од Bell Howell

  Поларизираните наочари се одличен избор за секое годишно време. Поларизираните стакла ги блокираат штетните УВ зраци и отсјајот, ја подобруваат видливоста на рефлектирачките површини како асфалт, снег, песок итн., а филтрирањето на светлината ја подобрува видливоста дури и при услови на мала светлина и видливост и ги заострува рабовите и боите на предметите. Овие наочари имаат оддличен естетски дизајн и функционалност. Големината е универзална и може секој да ги носи. Димензии: 20.8 x 8.3 x 15.5 cm  499
  389 ден.

  Додади

  Систем со сензори за паркинг

  Од NewTech

  Паркинг систем со 4 сензори - превенција против оштетувања на автомобилот и ја зголемува безбедноста на патниците. Паркинг сензорот со новиот и напреден процесор овозможува детектирање на препреки од 0 до 2 метри оддалеченост. Сензорот може да го гледате на дисплејот кој го добивате (LED - покажува бројки и светла) или може да се поврзи со LCD дисплеј. Работи на ладно време односно до - 30 степени како и на топло време системот е отпорен до плус 80 целзиусови степени. Спецификации: Материјал: Пластика Волтажа: 12V DC Ултрасонична фреквренција: 40 KHz Големина на LED Дисплејот: 9 х 1.5 см Големина на контролната кутија: 9 х 6 х 2.2 см Гаранција: - 3 месеци  899
  799 ден.

  Додади

  TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

  Од TREQA

  Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи: Treqa TR-909 - Преносна батерија - Kапацитет од 6000mAg - Излез на моќност: 2.1A - Влез: DC5V - 2.1A Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел) - Влез: DC12-24V - Излезна моќност: 2.1А - Материјал: алуминиумска мешавина Treqa CS-613 - Полнач (без кабел) - Влез: AC100-240V - Излезна моќност: 2.4А (MAX) - Материјал: ABS пластика Treqa EP-709 - Два пара слушалки - Дијаметар на звучникот: 10мм - Фрекфренција: 18-200000Hz - Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms) - Должина на кабелот: 120см - Микрофон: да - Влез: 3.5mm  1,999
  1,399 ден.

  Додади

  Воздушен компресор DC12V

  Од NewTech

  Воздушниот компресор е совршен за автомобилски гуми, играчки, тооки, душеци и многу други реквизити. Лесен за употреба: само приклучете го во просторот за запалка во колата за да добие напојување, така апаратот е активен и може да го користите за надувување. На воздушниот компресор има барометар и може да го проверувате и притисокот за прецизно да биде употребен. Просечно на компресорот му требаат 2-3 минути да наполни една автомобилска гума со воздух. Напојување: 12V / 15А Мокност: 300 PSI (20.7 BAR) Димензии на пакетот: 12*13 см Во паќетот добивате: 1 х компресор 3 х додатоци за надувување различни отвори  999
  899 ден.

  Додади

  NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1

  Од NewTech

  Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил. Кратки карактеристики: - Сензор: HD CMOS sensor - Резолуција: 1920*720P - LCD дисплеј: 2.8 инчи - Слика: JPG формат - Видео: MOV, PAL/NTSC, H.264, фреквенција: 50/60 hz, - Аудио: Вграден микрофон - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB - Батерија: 450 mAh Li-ion - Мени на повеќе јазици Димензии: 30 х 8 cm Пакетот содржи: - Камера за во автомобил 2 во 1 - Кабел за полнење за во автомобил - 2 цврсти гумени затегачи - Упатство Гаранција: - 3 месеци  1,300
  999 ден.

  Додади

  Advanced FHD - Камера за во автомобил

  Од NewTech

  Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот. Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација! Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а работи на батериија, која можете да ја полните дома, преку лаптоп, или во Вашиот автомобил. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот. Кратки карактеристики: - Сензор: HD CMOS sensor - LCD дисплеј: во боја, 2.6 инчи - Леќа: фиксирани леќи 100 степени - Ноќно снимање: инфраред ноќно светло - Слика: JPG формат, Full HD 1080 - Аудио: Вграден микрофон и звучник - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB Пакетот содржи: - Advanced FHD камера - Кабел за полнење за во автомобил - USB кабел - Вакумски држач - Упатство Гаранција: - 3 месеци  1,400
  1,199 ден.

  Додади

  Air Vent - Држач за телефон

   

  Поставете го Air Vent на вентилационите излези во вашиот автомобил и имајте прегледност и пристап до вашиот смартфон. Спецификации: - 360 степени ротација - Мека пластика за заштита на вашиот телефон - Се подесува од 55 - 80 мм

  299 ден.

  Додади

  Cool Grip - Држач за телефон

  Од OutletON

  Држач за мобилни телефони, опремете го вашиот автомобил со Cool Grip и поставете го телефонот секогаш на позицијата каде што ќе Ви е најдостапен.

  299 ден.

  Додади

  TREQA BC-T2 - Држач за телефон

  Од TREQA

  Поставете го држачот на вентилационите излези во вашиот автомобил и имајте прегледност и пристап до вашиот смартфон.  699
  399 ден.

  Додади

  Matador MP47 Hectorra 3 155/65 R14 75T - Автомобилски гуми

  Од Matador

  MP47 Hectorra 3: Одлична контрола и спортски дизајн. - Високо ниво на безбедност при возење на влажни површини - Одлична контрола - Поголем век на користење - Намалена бучава Matador – Подготвен за предизвик! Бидете подготвени за секаков предизвик со гумите на Matador, бидејќи истите се создадени од професионалци. Многуте години поминати во успешно искуство во развивање на Matador се рефлектираат преку динамичноста, современоста и докажаноста на производите.Со Matador бидете секогаш сигурни и подготвени на патот. Како дел од престижната Continental групација, Matador има долгогодишна традиција на висококвалитетни перформанси благодарение на европските стандарди во производство и технологија. Брендот на Matador стои зад следниве вредности: - Динамичност: Модерен бренд исполнет со еенергија, активност и големи амбиции. - Искуство: Повеќе од 100 години во автомобилската индустрија. - Подготвеност: Огромен избор на производи кои ги покриваат сите барања во сите временски услови. Брендот на Matador претставува долга традиција, со огромно портфолио и сигурен перформанс. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  2,830
  2,125 ден.

  Додади

  Uniroyal RainExpert 3 195/65 R15 91T - Автомобилски гуми

  Од Uniroyal

  Uniroyal RainExpert 3: Летен тип на гума што сака дожд : - Високо ниво на заштита при возење на влажни површини - Одлична контрола на кочење на суви и мокри површини - Помал отпор и економичност во трошењето на гориво Uniroyal - За се што e вредно! Uniroyal гумите опстојуваат на патиштата уште пред самите патишта да бидат асфалтирани. Најчесто кога нешто опстојува толку долго, мора да биде со причина. Возачите кои користат од овој бренд на гуми се уверени во тоа дека секогаш ќе добијат квалитетни и докажани гуми. Гуми кои ќе им помогнат да се чувствуваат безбедно и комфорно и ќе имаат одличен перформанс и на влажно и на суво време. Покрај тоа, што овие гуми се со извонреден квалитет истите доаѓаат со многу пристапна цена. Затоа овој бренд опстојува веќе од 5 генерации од кога е основан во 1892 страна на Rubber Company во Соединетите Американски Држави. Се додека има возила на патот, таму ќе бидат и гумите на Uniroyal. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  4,090
  3,075 ден.

  Додади

  Windforce Comfort I 185/65 R14 86H - Автомобилски гуми

  Од Windforce

  Windforce Comfort 1: За одлично ракување на суво и влажно време. Оваа гума обезбедува сигурна контрола и одлична стабилност на возењето. Windforce - Уживајте во патувањата со Windforce гумите Windforce гумите се од високо квалитетен кинески бренд кој е добро познат како и на домашниот така и на интернационалниот пазар. Вдлабнатините на гумите (страничните шари) како и сите спецификации се дизајниранри од тимот на R&D според најновите стандарди на пазарот. Windforce гумите се произведени со првокласна опрема и строги стандарди со цел да обезбедат квалитетен производ. Благодарение на нивниот напреден дизајн, Windforce гумите лесно ги исполнија сите барања и сертификации кои им овозможија да бидат лесно препознатливи насекаде во светот. Со високиот квалитет, пристапни цени и одлична грижа за потрошувачитеand, Windforce го освојува пазарот секој ден. Немојте да ја пропуштите следната водечка сила од Кина во производството на гуми! Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  2,490
  1,875 ден.

  Додади

  Kleber Quadraxer 2 195/65 R15 91H - Автомобилски гуми

  Од Kleber

  Kleber Quadraxer 2: - Одличен перформанс на снег - Извонредно кочење на влажни и на суви патишта - Подобрена контрола при возење на влажни површини - Во однос на цената, ја добивате најдобрата километража на пазарот Kleber - Патувајте со мирен ум Во 1951, Kleber станува познат бренд обезбедувајќи важно откритие и витален допринос за развитокот на индустријата за гуми. Тука станува збор за првата гума направена со воздушна комора. После огромниот интерес за ваков тип на гума, Kleber демонстрираат нов модел на гума кој останува неоштетен дури и кога поминува врз остри клинци. Уште едно големо откритие во индустријата за гуми од страна на Kleber доаѓа во 2002 година, кога овој бренд станува првиот кој нуди 24 часовна техничка подршка за клиентите низ цела Европа. Дури и најмалиот дефект на гумата бил доволен за експерти и специјалисти да го детектираат и решат, појавувајќи се веднаш на местото каде што се потребни. Со започнување во Франција а подоцна и насекаде низ Европа, овие гуми се едни од најквалитетните кои може да се најдат на пазарот. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  4,800
  3,499 ден.

  Додади

  Diplomat ST 185/65 R15 88T - Автомобилски гуми

  Од Diplomat

  Diplomat Полскиот бренд DIPLOMAT е дел од огромното портфолио на гуми на брендот GOODYEAR. Производителите DIPLOMAT нудат летни и зимски гуми. DIPLOMAT гумите се одликуваат со квалитети приспособени за овие временски услови нудејќи им на возачите високо ниво на контрола во текот на целото патување, и сето тоа по навистина ниска цена. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  3,420
  2,449 ден.

  Додади

  Хидраулична дигалка - Крокодилка

  Од MaxPuls

  Шифра: 3526 Тежина: до 2 тона

  1,399 ден.

  Додади

  Bestway Перниче за патување - 67006

  Од Bestway

  Перниче на надувување со отвор за врат. Димензии: 46x28x13 cm Материјал: Винил

  99 ден.

  Додади

  Kleber Dynaxer HP3 225/45 R17 91Y - Автомобилски гуми

  Од Kleber

  Kleber Dynaxer HP3: - Oдличен на суви патишта - Долготрајност на гумата - Економичност во потрошувачката на гориво Kleber - Патувајте со мирен ум Во 1951, Kleber станува познат бренд обезбедувајќи важно откритие и витален допринос за развитокот на индустријата за гуми. Тука станува збор за првата гума направена со воздушна комора. После огромниот интерес за ваков тип на гума, Kleber демонстрираат нов модел на гума кој останува неоштетен дури и кога поминува врз остри клинци. Уште едно големо откритие во индустријата за гуми од страна на Kleber доаѓа во 2002 година, кога овој бренд станува првиот кој нуди 24 часовна техничка подршка за клиентите низ цела Европа. Дури и најмалиот дефект на гумата бил доволен за експерти и специјалисти да го детектираат и решат, појавувајќи се веднаш н а местото каде што се потребни. Со започнување во Франција а подоцна и насекаде низ Европа, овие гуми се едни од најквалитетните кои може да се најдат на пазарот. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  6,780
  4,949 ден.

  Додади

  Debica Passio 135/80 R12 68T - Автомобилски гуми

  Од Debica

  b>Dеbica Passio: Dеbica Passioе гума наменета за малите урбани и компактни автомобили. Веќе ја докажа својата вредност на Полските патишта, нудејќи голема економичност при потрошувачката на гориво. Дизајнот на Dеbica Passio обезбедува широки и странични вдлабнувања кои ја евакуираат водата под површината на гумата. 4-ребрастиот дизајн со дупли централни ребра гарантира стабилно ракување со возилото. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  2,300
  1,720 ден.

  Додади

  Matador MP54 Sibir Snow 165/70 R13 79T - Автомобилски гуми

  Од Matador

  MP54 Sibir Snow: Одлична контрола на управување и спортски дизајн - Одлично влечење на снежни површини - Безбедност на влажни и мокри патишта - Зголемена истрајност - Намалена бучава при патување Matador – Подготвен за предизвик! Бидете подготвени за секаков предизвик со гумите на Matador, бидејќи истите се создадени од професионалци. Многуте години поминати во успешно искуство во развивање на Matador се рефлектираат преку динамичноста, современоста и докажаноста на производите.Со Matador бидете секогаш сигурни и подготвени на патот. Како дел од престижната Continental групација, Matador има долгогодишна традиција на висококвалитетни перформанси благодарение на европските стандарди во производство и технологија. Брендот на Matador стои зад следниве вредности: - Динамичност: Модерен бренд исполнет со еенергија, активност и големи амбиции. - Искуство: Повеќе од 100 години во автомобилската индустрија. - Подготвеност: Огромен избор на производи кои ги покриваат сите барања во сите временски услови. Брендот на Matador претставува долга традиција, со огромно портфолио и сигурен перформанс. Важно: Нашата продавница гарантира дека гумите кои се продаваат преку OutletON се оригинални, а истите се транспортирани и складирани според највисоки стандарди на квалитет. Ниедна гума не е постара од 24 месеци до денот на продавање. Нашиот тим дава максимум да го направи Вашето купување на гуми полесно и безбедно. Кога купувате гуми проверете го упатството за употреба на автомобилот за да ја дознаете точната димензија на гуми која е препорачана за Вашето возило. Погрешна димензија на гуми го зголемува ризикот при управување со возилото. Затоа убаво проверете ги сите бројки кои се препорачани од производителот: димензии на гумата, индексите на брзина и товар, па дури потоа одберете бренд и модел што ги задоволува потребите на возилото.  2,860
  2,149 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје