• Држава Македонија
 • Филтри

  ЦЕНА

  Производители

  Со попуст

  Боја

  Бои

  Величина

  Величина

  Одберете боја

  Бои

  Боја

  За

  Бои

  Боја:

  Величина

  Yoga Mat Colors

  Боја:

  Поврзување

  Вид безжично поврзување

  Дизајн

  Боја

  Аудио

  Микрофон

  Време на пауза (standby)

  Далечина на сигнал

  Можат да се користат и како жични

  Неутрализација на бучава

  Водоотпорност

  Намена

  Должина на кабел

  Гаранција

  Акција

  Sport Action Camera - Спортска камера

  Од CarCam

  Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени моменти, спортската камера ќе ви го овозможи тоа по најприфатлива цена, со вклучени додатоци за кацига и водоотпорна маска!Спецификации:- Резолуција на снимање: 1920*1080 пиксели (15 fps) 1280*720 пиксели (30 fps)- Широко аголни леќи: 140 степени- Водоотпорност до 30 метри- Мулти јазично мени- Меморија: користи micro SD картичка (не е вклучена во пакетот)- Батерија: 900mAh (околу 1 и пол час користење)- Влез/Излез: Micro USB- Димензии: 59.3 х 24.6 х 41.1 милиметриВо пакетот добивате: - Маска за водоотпорност- Додаток за прицврстување на кацига- Додаток за прицврстување на велосипед

  705 ден.

  Додади

  Јога подлога за вежби

  Од OutletON

  Спецификации: површината е мека и е дебела 4 милиметри, не се лизга, не впива течности и прашина. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот.Пакувањето е компактно и лесно преносливо. Големина: 173см x 61см x 0.4 см

  20 ден.

  Додади

  BC1 - Часовник велосипед

  Од Wall Clock

  Прекрасен часовник - велосипед со специјално место за поставување цвеќе. Часовникот се поставува на рамна површина и не е потребно да се закачува на ѕид.- Користи 1 АА батерија- Механизам: Quartz - Димензии: 25 х 15 цм

  20 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластични фармерки

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ги облечете вашите омилени фармерки? Не се чувствувате удобно кога ги носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби?➡ Ви ги претставуваме најудобните, модерни еластични фармерки во кои ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично. Shape’n’Go еластичните фармерки се изработени со SlimFlex технологија, која ги прави ектремно меки и удобни, без копчиња и патенти. Изгледаат како фармерки, но меки се како хеланки. Конечно може да изгледате одлично во облеката која ви дава послаб и привлечен изглед!Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластинЛесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени.Достапни бои и величини:Хеланки: Сива S, Црна - М и Тексас сина - L

  20 ден.

  Додади

  Shape’n’Go - Еластична сукња

  Од Shape’n’Go

  Уморни сте од неудобните копчиња, патенти и нитни секогаш кога сакате да ја облечете вашата омилена сукња? Не се чувствувате удобно кога ја носите, бидејќи не се чувствувате доволно слаби?Ова е решението за тоа.Материјал: 94% полиестер, 6% еластин, појас: 83% полиестер, 17% еластинЛесни за одржување. Се перат во машина на 40 степени.Достапни бои и величини:Сукња: S/M - Црна , L/XL - Црна , XXL/XXXL - Тексас сина

  20 ден.

  Додади

  Perfect Body - Појас за струк

  Од As Seen On TV

  Дали сакате да бидете по поатрактивна и послаба? Имате проблеми со стомакот покрај сите диети и вежбање? Ви го претставуваме решениетое кое за само неколку секунди ќе ви помогне да го намалите обемот на половината и да го израмните стомакот! Можете неприметно да го носите под облеката или како додаток за време на вежбање, јога, трчање итн.Материјал: PP, латекс, полиестер, спандекс

  10 ден.

  Додади

  Станица за полнење телефон - Android (MicroUSB)

  Од NewTech

  Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна пристапност. Станицата со нејзиниот стилски дизајн го комплетира изгледот на вашиот телефон и истовремено на вашиот дом или канцеларија.- Материјал: гума/силикон и пластика- Лесна употреба: приклучете го кабелот на станицата во компјутер или штекер и поставете го телефонот.- Димензии: 75*55*38 мм- Излез: 5V 1A- Наменет за Android телефони  399
  199 ден.

  Додади

  Преносна батерија - 16000 mAh

  Од NewTech

  Преносна батерија со два излезни USB порти и премиум Li-ion батери, поставени во алуминиумски дизајнирана обвивка. Супер голема батерија со 16000 mAh капацитет:Со овој капацитет може да го полните вашиот смартфон, таблет или дигитална камера. Поддржува и до 3 целосни полнења на вашиот телефон (зависи од типот на телфон)Компатибилен е и со други направи: Преносната батерија автоматски се приспособува на излезната моќност според поврзаната направа. Компатибилен е со сите видови телефон и многу дигитални камери и играчки конзоли. Максимален излез на полнење:Полни до 5V/2.1А и може да полни до две направи во исто време. Димензии: 14.5 x 6.4 x 2.2 смВо пакетот добивате:1 х преносна батерија1 х USB android кабел (ако сакате да го полните вашата Apple направа, искористете го оригиналниот кабел од неа)

  40 ден.

  Додади

  Магнетен кабел за полнење на телефон

  Од NewTech

  Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања. Кабелот се состои од два дела магнетен дел, кој се става во телефонот и кабел кој се поврзува со адаптер за полнење или во компјутер. Магнетниот дел се става во отворот на телефонот каде што го полните и има улога да го заштити телефонот од навлегување на прашина или вода и исто така го продолжува животниот век на кабелот но и на телефонот со тоа што не доаѓа до оштетување на матичната плоча од насилно вадење на кабелот при полнење. Кабелот е позлатен за ултра брз пренос на струја. Погоден е и за во темна атмосфера каде што веднаш со доближување на кабелот до телефонот автоматски магнетот се привлекува и се поврзува со телефонот.Моќност: 2.4 АДолжина: 1 метар

  205 ден.

  Додади

  Homex - Организер за чевли

  Од Homex

  Разубавете го просторот за чевли со шарените организери, а истовремено заштетеде простор и дозволете си полесен достап до Вашите омилени чевли во секое време.

  10 ден.

  Додади

  Homex - LED светилка со држач

  Од Homex

  Практична LED светилка со држач која лесно може да ja поставите на било кое биро, маса, поголема книга, полица и слично. Лесно се прилагодува со тоа што можете да ја извиткате како што на Вас Ви одговара. Уникатниот изглед ќе допринесе за ултра модерен дизајн на Вашиот ентериер, а штедливите LED сијалички ќе Ви дозволат да ја користите оваа светилка без грижа на совест. Светлината е мека, природна и безбедна за Вашите очи, бидејќи нема невидливо трепкање, нема сина светлина, која е штетна за Вашите очи и нема никаков вид на зрачење.Истата можете да ја приклучите во штекер (со дополнителен USB полнач), лаптоп, десктоп компјутер или преносна батерија.Кратки спецификации:- Светлина: 5500 - 6000 k, 120 Lm- Конектор: USB- Ротација: 360 степени- Копче за вклучување/исклучување кое се наоѓа на кабелот- Материјал: цврста пластика, металДимензии: 115 x 75 x 340 mm

  10 ден.

  Додади

  Cozy 4 - Термо Ќебе

   

  Материјал:мек 100% памукДимензии: 130 х 170 (цм)  699
  299 ден.

  Додади

  B-tall – Влошки за висина

  Од As Seen On TV

  Ви ги претставуваме B-tall, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури до 5 см!B-tall се исклучително удобени, благодарение на високо флексибилниот гел-материал кој што е дизајниран да го минимизира напонот на стапалото при вашата прошетка.Тие се доволно силни да ја издржат вашата тежина, но истотака доволно меки и удобни.Со B-tall влошките можете да ја зголемите вашата висина постепено и во зависнос од приликата и чевлите што сакате да ги носите. Влошките се совршени за мажи и жени, вметнувајќи ги во сите видови на чевли, спортски обувки, кондури и чизми.Влошките B-tall секогаш ќе бидат комплетно скриени и никој нема да забележи дека ги носите освен што ќе изгледате 5 см повисоки!*B-tall комплетот содржи по 1 пар влошки.  899
  299 ден.

  Додади

  Седиште за миленичиња во автомобил

  Од As Seen On TV

  Совршено преносно седиште за вашите миленичиња во автомобил. Ова седиште е соодветно за миленичиња до 10 килограми. Има сигурносен појас кој се прицврстува и се подесува за седиштето. Се мести брзо, лесно и одговара на сите типови автомобили. Има преграда со патент, наменета за играчки, храна и слично. Внатрешната навлака од седиштето се вади за полесно чистење. Maтеријал: платно и еко волна Димензии: 33 x 26 x 20 см  799
  399 ден.

  Додади

  Sky Hunter 2 L 128 - Дрон

  Од Leason

  Со Sky Hunter 2 летањето е позабавно, постабилно и повисоко! Може да сликате или снимате со вградената камера и да имате неверојатни видеа снимени од 150 метри висина. Карактеристики:- Камера: камерата снима со 720p резолуција, а исто така може и да слика додека летате. Се поврзува преку Wi-Fi и а може да гледате преку инсталација на апликација за дронови како што се SYMA FPV или WiFi-UFO. - Headless опција: дронот се подесува да може да лета во која било насока без разлика која е неговата предна страна.- Дронот има вграден џироскоп со 6 оски што го прави дронот да лета доста стабилно дури и при ветар. - Има нова софтверска и хардверска технологија што ги игнорира сигналите од страна, односно ако летате заедно со други дронови нема да има никаков проблем при комуникацијата на далечинскиот управувач и дронот.- 3D Flip опција, дронот може да се превртува за 360 степени. - Има високо квалитетна Li-Po батерија 850mAh (беспрекинато летање до 10 минути) - Лета до 150 метри висина!- 2.4Ghz далечински управувач (кој користи 4 ААА батерии - не се вклучени)- LED светла за фантастична атмосфера - Димензии: 49 * 49 * 17 смВо пакетот добивате: - Sky Hunter 2 дрон- батерија- Wi-Fi Камера (без мемориска картица)- 2.4Ghz далечински управувач со специјален држач за смартфон- 1 сет пропелери- 1 сет браници за пропелери- 1 сет нозе за лесно слетување - 1 х штравцигер - 1 х упатство за употреба- 1 x кабел за полнење

  560 ден.

  Додади

  Организер за чевли

  Од As Seen On TV

  Shoe Organizer е всушност преносен плакар за чување чевли кој може да го чувате под вашиот кревет. -Со Shoe Organizer нема повеќе неред во вашиот плакар, нема бесполезно трошње време додека пребарувате кои чевли да ги носите.-Shoe Organizer во овозможува чување и заштита на 12 пара чевли чување на чисти чевли чевлите се затворени со проѕирен поклопец чевлите се заштитени од влага, прашина и бубачки. Може да се употребува и за чување на други работи, како на пример долна облека Со Shoe Organizer кажете му збогум на нередот и посакајте му добредојде на уредно организираниот дом!Димензии: 66 х 55 х 10 cm

  30 ден.

  Додади

  Homex - Соларна светилка со сензор 25 лед

  Од Homex

  Јачина: 5.5WБоја на светлина: белаБатерија: 3.7V 1200mAhЛед сијалички: 25Водоотпорна на дожд (IP65)Препорачлива висина на поставување: 2-3 mДалечина на остеливост на сензорот: 3-5 mДимензии: 9.6 х 12.4 х 4.8 cm

  20 ден.

  Додади

  Press2Paste - Диспанзер за паста (држач)

  Од As Seen On TV

  Од сега не мора да се мачите да ја притискате пастата за заби до крај и нехигиенски да ги чувате четките. Ви го претставуваме диспензерот за паста кој може да чува до 5 четки за заби. Со ставање на главата од четката во диспанзерот и мало притискање навнатре се испушта доволно количество на паста на самата четка. За производот не се потребни батерии. Во пакетот добивате:1х диспензер за паста1х упатство за употреба1x држач за 5 четки

  10 ден.

  Додади

  Homex - Соларна светилка со сензор 40 лед

  Од Homex

  - Опција кога некој е во близина да светне со ниска светлина а ако се доближи поблиску до сензорот да се зголеми светлината.- Панелот има 40 LED светилки.- Сензорот детектира на 180 степениТехнички спецификации:- Јачина: 5.5W/6V- Боја на светлина: бела- Батерија: 3.7V 1200mAh- Водоотпорна на дождДимензии: 20 х 5 х 12.5 cm

  30 ден.

  Додади

  Машина за шиење

  Од As Seen On TV

  Совршена машина за домашна употреба, лесна и пренослива спремна за шиење. Машината има две брзини на шиење Работи на струја преку адаптер. Во пакетот добивате и педала за најдобро користење на машината. Големина: 21.1 x 13.5 x 22.9 смВо пакетот добивате: конец, игла, педала, адаптер за струја и упатство + резервна игла и конец.Напојување: адаптер или батерииМоќност: 6W*Овој модел не доаѓа со вградена светилка.

  90 ден.

  Додади

  Homex - Прилагодлива LED светилка

  Од Homex

  Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир е практично, но и забавно.Кратки карактеристики: - Јачина: 3 W - Материјал: пластика - Тouch контрола - Прилагодлива: лесно прилагодлив агол и позиција на светење - Прилагодлива јачина: 3 нивоа на јачина на светлина - Вградена батерија (1200mAh): се полни со соодветен USB кабел (вклучен во пакетот) - Ниска потрошувачка на електрична енергија - Светлина безбедна за Вашите очи: мека и топла светлина, без трепкање, која не им штети на Вашите очи - Должина на кабел: 1 mДимензии на горен дел: 26 х 11 cmДимензии на основа: 12.5 х 11 cmПакетот содржи: - Прилагодлива LED светилка - USB кабел

  10 ден.

  Додади

  Clever Cutter - Нож и даска за сецкање

  Од As Seen On TV

  Повеќенаменска кујнска ножица со даска - две во едно, нож и даска во форма на ножица!- Погодна за сечење на зеленчук, месо, млечни производи- Можност за заклучување за безбедно складирање- Погоден за во машина за садови- Сечило од челик и дршка од квалитетна пластика

  10 ден.

  Додади

  Homex WH2003A - Телесна вага

  Од Homex

  Електронска стаклена телесна вага со чист и едноставен дизајн, која совршено ќе одговара во Вашиот дом. Одличен избор за секој кој се грижи за своето здравје и сака да ја регулира својата телесна тежина. Можете да ја поставите и на видливо место во Вашата бања или спална соба за дополнителен спа ефект.Максимална тежина: 150 кг

  30 ден.

  Додади

  Homex SSKS00 - Кујнска вага од бамбус

  Од Homex

  Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.

  30 ден.

  Додади

  Безжичен полнач за телефон

   

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија!Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел.Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода.За iPhone мора да се додаде и додатокот за бежично полнењеТелефоните што поддржуваат Wireless charging не мора да го поседуваат и додатокот за бежично полнење, потребна е само станицата.

  280 ден.

  Додади

  Homex - Сецко 5 во 1

  Од Homex

  Сецко 5 во 1 кое ќе Ви заштеди простор, време и пари. Заштедете време и брзо исечкајте и изрендајте ги сите потребни состојки, користејќи само една алатка, и поминете повеќе време уживајќи во Вашата омилена храна.Додатокот за заштита ќе Ви обезбеди брзо и лесно сечкање и рендање без ризик, а длабокиот сад го прави подготвувањето на храна вистинско уживање, бидејќи нема да имате потреба да валкате дополнителни садови кои придонесуваат за уште поголем хаос во Вашата кујна.Сетот содржи:- Практичен сад со капак за поставување на секачите- Заштитник за сецкање- Пластична кутија за чување на секачите- Тенок секач 1.5mm- Крупен секач 2.5mm- Ребраст секач- Ситно ренде 2mm- Крупно ренде 3mm

  40 ден.

  Додади

  Сина ајкула - Бебешка бањарка

  Од Baby&Mom

  Вашето малечко ќе изгледа преслатко во оваа прекрасна, мека, симпатична бањарка Ајкула. Изработена од 100% памук, моќно ја апсорбира водата по бањањето. Ова ја прави совршена за речиси секоја пригода, вклучувајќи го бањањето дома, на одмор, на базен, море или езеро, и секоја друга прилика која повикува вашето бебе да остане суво и топло.Материјал: 100% памукБоја: Светло синаОдржување: Се пере во машина за алиштаГолемина: 0 - 18 месеци

  50 ден.

  Додади

  Две простирки за бања - Виолетови

  Од En Vogue

  Доколку сакате да го промените изгледот на Вашата бања, купувањето нова простирка е најлесниот начин да ја освежите и да и дадете нов изглед на бањата.Боја: ЛилаковаДимензии: 103cm*60cm, мала 50*60cm

  100 ден.

  Додади
  © OutletON.com 2018 Сите права задржани. Поддржано од Itea Solutions

  ДТУ ГГ Е-СТОРЕ ДОО Скопје
  ул. Антон Попов бр.33 лок.4
  ЕДБ: МК4058016525360 ЕМБ: 7152205
  Жиро сметка бр. 300000004006621 депонент на Комерцијална Банка АД Скопје